Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gravi hcg pozitiv, x epil...

Gravi hcg pozitiv, x epil negativ rá pár napra. Most akkor jöjjön egy 3. teszt? És melyiknek higgyek vajon? Milyet vegyek megint?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Qupido a legerzekenyebb teszt Magyarorszagon. 10 miU/ml tol kimutatja. Az osszes tobbi teszt 20 mlU/ml tol kezdodik.
2013. okt. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ilyet hol kspok? Neten nem találtam...
2013. okt. 21. 00:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanyadik napon vagy? Nekem az x epil mindig igazat mutatott, bar most mikor terhes lettem csak 6nap keses utan csinaltam meg. Szerintem, ha aldozol kicsit tobbet, es mondjuk egy clearbluet csinalsz, az mar tuti az igazat mutatja. Drukkolok :)
2013. okt. 21. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
One step-ből is van 10-es érzékenységű.Ezzel teszteltem először nemvárt napján azonnal pozitívat.Másnap vettem clear blue-t és az is megerősített,hogy terhes vagyok.Mindenképpen csinálj egy új tesztet,ha nem jön meg!
2013. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!