Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az ilyen? Mit reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ilyen? Mit reagálnátok egy ilyenre?

Figyelt kérdés

A hétvégén kiderült,hogy a pasim másokról is szokott fantáziálgatni.

És még be is vallja. Nem elég,hogy tök szarul esik, de még bocsánatot sem kér.

Pedig 10hónapja együtt vagyunk.

És mikor visszavágok neki,hogy én is szoktam,akkor meg lecsapja a telefont.


2010. jan. 11. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

de bunkó..:D igen ezt bírom a pasiknak mnident lehet, de fordított esetben megsértődnek..

amúgy sza,rd le,hogy másről is álmodozik és jegyezd meg: a pasiknak nem elég egy csaj !!!

amúgy szex volt már?

2010. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az engem nem zavar ha fantáziál másról,jó mondjuk max akkor ha közeli ismerőse. de az h rádcsapja a telefont hááát... hmm igazából próbáld meg vele megbezsélni,és ne kontrázz rá,csak mondd meg simán az igazat,h neked rosszul esik
2010. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Attól még hogy szép a szobrod, a másé is szép lehet, főleg a te kertedben...Rem érted a hasonlatot=P
2010. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
hülye fasz. ennyi.
2010. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
utolsó:D
2010. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha vki szeret vkit, akkor nem fantáziál másokról. sztem ez igy van :S
2010. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
ne gonoszkodjatok.. :) szerintem minden pasi szokott néha fantáziálni, és örülj neki, hogy őszinte veled. ez nem számít semmi féle megcsalásnak szerintem.
2010. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

de nem érted,hogy viszont a pasi meg megsértődik???

és még nagyban meséli,hogy épp kiről álmodozott,hogy épp kit dugott volna.. gondolkozz már ember!

2010. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

A nők persze soha, de legalábbis a kérdező biztos nem. És csak elfelejtette említeni, mennyire méltányolja a meghökkentő őszinteséget, mint ahogy azt se írta, hogy ez flegmán történne vagy bármi.


"És mikor visszavágok neki,hogy én is szoktam,akkor meg lecsapja a telefont."

Feltűnt, kedves kérdező, hogy hol azt állítod, hogy soha (legalábbis a felháborodásod csakis ekkor jogos), hol pedig ugyanúgy azt mondod, hogy te is szoktál fantáziálgatni. Ha tényleg fontos neki a nyílt, egyenes beszéd, akkor megértem, hogy lecsapja. Ha pedig tényleg azért bont, mert neki lehet, neked meg nem, akkor engedd vissza a saját kultúrkörébe, jól meglesz ott.

2010. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
a lanyok nem olyanok. en se szoktam fantazialgatni. a pasik azok, akik minden élő ( sokan még a halott ) nőt megdugnanak :S
2010. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!