Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vadabb fiúk és lányok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vadabb fiúk és lányok ti hogyan reagálnátok, titeket is beindítana vagy legalábbis vadíthana? (Normális kommenteket írjatok kérlek)

Figyelt kérdés

Ma az egyik buszon egy sármos, férfias és udvarias buszsöfőr leszólított, hogy ha van időm legalább a busz végállomásáig menjek el, ami viszonylag egy kietlen puszta de azért lehet arra kószálókat làtni. Beindított, hogy mivel helyes és udvarias is esetleg magáéve tgyen engem akkor ott. Mondtam, hogy nem érek rá, de csak, hogy húzhassan a végállomás előtti megállóban leszáltam. Egy kb. 36 körüli férfiról van szó. Én pedig egy 26 éves átlagos lány vagyok. Az a kérdésem ti mit tettetek volna, nem volt perverz nem ezt szerette volna, hogy megdugjon, ez csak nekem merült fel az agyamban.

Kérlek mégegyszer csak normális kommenteket írjatok.


2013. aug. 17. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok abban, hogy nem szexelni akart veled. Vagy legalábbis nem ott és nem akkor:) Valószínű vagyis sztem csak el szerette volna kérni a számod, hogy később tehesse meg azt amit az első mondatomban leírtam:) Amikor az utasok szállnak fel és le és figyelnie kell a vezetésre az utakra akkor mégsem állhat le cseverészni egy idegennek. Ezért is kért meg arra, hogy menj végig vele mert kapcsolatba szeretett volna lépni veled:) Hogy aztán a későbbiekben.........Hát érted :P
2013. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat be kell, hogy valljam, ritkán láttam 'érdekes' busszofört... azért megesik. Inkáb fiút, nöt, talan neg sose!


F

2013. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mivel én is buszsofőr vagyok, és voltam hasonló szituációba is, de persze általánosítani nem lehet, szóval szerintem abból, ahogy mondhadta neked, hogy maradj vele végig, sztem a szándékot le lehetett belőle szűrni. Lehet vezetés közben is ismerkedni, ez személy függő is, de pl. engem inkább az zavarna, hogy mögöttem hallgatóznának ... egy esélyt sztem megérdemelt volna, ha szimpatikus volt a számodra, de ha szerencséd van utazol még vele ;) 24/F
2013. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a buszsofőrök, már ha sármos és férfias ahogy te mondtad :D szóval én biztos maradtam volna :DD engem biztos beindítana.
2013. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!