Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben nekem kellene...

Ilyen esetben nekem kellene felvilágosítanom a párom volt barátnőjét a helyzetről vagy hagyjam ezt a feladatot a páromra?

Figyelt kérdés

A párom hosszabb ideig külföldön dolgozott, elég ritkán tudott hazajönni, interneten tartottuk a kapcsolatot. Soha nem voltam féltékeny típus, nem csináltam ügyet kisebb kalandokból sem, tudtam, hogy van kinnt is egy barátnője. A párom 2 hete hazajött és úgy néz ki, hogy már kapott is munkát, ráadásul a közelben, most a szüleinél van egy hétig. Azt mondta, minden kapcsolatát lezárta a kinnti barátnőjével.

Tegnap kaptam egy e-mailt az adott hölgytől, amivel engem akar leállítani, hogy hagyjam békén a barátját és ne akarjak tönkretenni egy komoly kapcsolatot. Leírta, hogy felmondott a munkahelyén, hogy a barátjával lehessen és szerinte már közel állnak a lánykéréshez is.

Nem tudom, hogy én reagáljak-e valamit a levelére vagy hagyjam az egészet a páromra, aki eddig is "remekül" megoldotta az ügyet. Vele már beszéltem, azt mondja ne is foglalkozzak vele, majd leáll, de nekem a levél alapján nem úgy tűnik.


2013. okt. 28. 17:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Alapból nem vagy 100-as ha kisebb kalandokat elnézel neki,azaz,hogy ezzel megaláz.De te tudod..Amúgy pasidnak mutasd meg az emailt és vond kérdőre...
2013. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Huh... Szerintem valakinek téged kellene felhomályosítania...

Mellesleg valahol jár a tisztelet a pasinak, mert aki két nőt így tud hülyíteni és manipulálni, az körmönfont ember lehet a javából.

Nem, nem erény ez, de azért valamilyen szinten ámulatba ejtő.

2013. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet, hogy két vasat tart a tűzben?
2013. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
Én sem vagyok biztos benne, hogy a másik nő elmebeteg.
2013. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen ember mellett azért ne legyél biztos benne, hogy te vagy az első számú nőci, simán lehet, hogy te vagy a szerető :D

Nem gonoszkodásból, de a környezetemben volt hasonló eset, ott bizony a gyűrűs menyasszony jött rá (még időben), hogy feleséget csalnak vele. Csak mondom.

2013. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem vond őt kérdőre ês aztán hagyd a fenébe.Egyetlen nő sem érdemli meg hogy ilyen módon megalàzzák!Eddig is túl sokat tűrtèl..de ha jo neked hogy megalàznak akkor folytasd a kapcsolatot.
2013. okt. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Ha a nő felmondott, akkor neki nagyon nem volt egyértelmű, hogy ez csak egy kis kaland. Ő valószínűleg pont azt gondolja rólad, mint te róla. Ez pedig így tökéletes a párodnak.
2013. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
Remélem a fiam nem lesz ilyen mint a párod :/
2013. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
97%
most mi va'? háreme van. A kérdező egy szóval sem mondta, hogy a "párja" nem szaudi olajsejk.
2013. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%
Írj te is hasonló levelet a csajnak :D Pasid tuti ugyanavval hülyít mind a kettőtöket!
2013. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!