Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legkedvesebb...

Mi volt eddig a legkedvesebb dolog amit a párodtól kaptál? Akinek van gyerkőc, mikor kicsi volt lepett meg rajta keresztül? (gondolok itt anyák napjára például)

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 08:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

A legkedvesebb dolog, hogy a vajúdás és a szülés alatt végig bent volt, pedig retteg a vértől. 15 órát bent volt velem, ha nem lett volna ott nagyon nehezen bírtam volna.

Tárgyit nem is tudok mondani, mert nekem ez a legfontosabb.

2013. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy velem van



(Hogy lehet ezeket a válaszokat pontozni? Mindenki a kerdése válaszolt...itt nincs haszontalanság, a gombok pedig nem "like" gombok)

2013. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szlovákiai vagyok.Tudta jól hogy minden vágyam Budapest.Még sosem jártam ott.Erre idén húsvétkor elvitt Budapestre 3napra.Csodás volt,egész nap csak sétáltunk a hidegbe.Nagyon jól éreztem magam és sosem fogom elfelejteni :)
2013. okt. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hogy 400 szál virággal díszítette fel a lakást, mikor megkérte a kezem a legszebb gyűrűvel, amit valaha láttam:)

Azonkívűl, mikor csináltatott nekem egy rózsaszív bögrét a kutyusom picikor és akkori képével, nagyon örültem neki, még most is minden nap abból iszom a kávét:)

2013. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
rózsaszínű
2013. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
számomra az eljegyzési gyűrű, vagyis inkább a szándék. Illetve egyszer vett nekem koncertjegyet, amire el akartam menni :) talán ezek :)
2013. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Az hogy mellettem volt a szülés alatt,végig fogta a kezem,és nagyon jól bírta. :D

Bármi amit tőle kapok jól esik,legyen az a kedvenc sütim,vagy épp egy elegáns fülbevaló.

2013. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az, hogy kaptam tőle a születésnapomra egy régen vágyott tarisznyarákot, akit úgy megszelidítettem, hogy a kezemből evett és hagyta magát simogatni is. Imádtam, másnak talán hülyén jön ki, de olyan volt, mintha a "gyerekünk" lenne. Mikor egyik reggel észrevettem, hogy elpusztult a rákocskám, összetörtem. Napokig sirattam, annyira imádtam, hogy azt nem lehet leírni szavakkal, ilyet csak az érez, aki volt már életében legalább egyszer nagyon közel egy háziállathoz. A következő szülinapomra kaptam egy másikat a páromtól, őt is imádtam, de az elsőt nem lehet pótolni. Máig elfog a sírás, ha meglátok róla egy fényképet. :'(
2013. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem sok kedves dolog volt és van is, amiket kaptam Tőle. A legkedvesebb az volt, mikor megkérte a kezemet, mert én már rég vágytam rá, de soha nem beszéltünk róla, de megérezte és Ő is ezt akarta. Ami azóta is a legaranyosabb, hogy időnként hétköznapokon csak úgy meglep egy csokor virággal, vagy hoz nekem kürtős kalácsot, amit nagyon szeretek. Ezek mind nagyon kedves dolgok nekem. Gyerekünk nincs, úgyhogy arról a részről nem tudok nyilatkozni.
2013. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

egy elo kisbocit kaptam tole 10 evvel ezelott karacsonyra;-)

videken lakunk es karacsony reggelen elment valahova es egy ora mulva visszajott egy gyonyoru kisbocival akinek "sweatheart " a neve.kantar volt a fejen es sarga nevtablacska a fulebe. szurke es feher sziv alaku folt van a homlokan. ma is el meg es mar sokszoros nagymama;-))

2017. máj. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!