Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen nagy lett a pénisze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen nagy lett a pénisze, majd megint kicsi. Ilyenkor mit tegyek? Nagyon nehezen megy a dolog.

Figyelt kérdés
17 éves én 16 vagyok,mindketten szüzek. Előbb is mondta,hogy neki kicsi,gondok lesznek,de nem foglalkoztam vele. Tegnap orál volt,picit keményedett,majd vissza.Én csak néztem.Szerintem nem tudja magát elengedni,mert szüleim itthon voltak.. Később magával foglalkozott,akkor már kemény volt,de egy kettő vissza esett a nyugalmi állapotba. Mit tegyek????
2012. szept. 23. 21:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam meg,de remélem értitek.
2012. szept. 23. 21:10
 2/7 anonim válasza:
100%
szerintem verd ki neki párszor azt minden fiú kedveli . :D aztán csak állni fog neki mikor csak meg lát.. újazot már meg?
2012. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%
de végül is ha még szüz vagy akor kicsi az esélye hogy újazás közben el veszi a szüzeséged
2012. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben,az lesz. :D igen,tegnap ujjazott meg először.
2012. szept. 23. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb ne kezd szűzzel.
2012. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*j
2012. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Homokosok
2014. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!