Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehetséges,...

Szerintetek hogy lehetséges, hogy egy férfi szereti a párja gyerekét? Vagy csak megjátsza, hogy magához láncolja a nőt?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Már maga a kérdés is abszurd nekem....

Ha pedig a gyermek csak csalétek (szívből remélem, a gyermek érdekében, hogy NEM), akkor az egy szemét alak.

2013. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereti a párját, akkor szereti a gyerekét is. Ha jóérzésű, akkor nem kell megjátszania magát.

Az édesapám meghalt kicsi korunkban. Anyukám második férje úgy szeretet bennünket, mintha az édesapánk lett volna. Amikor meghalt, az apánkat vesztettük el benne.

2013. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt most lefordítanád magyarra? Miért ne szerethetne bárki bárkit? Akár a párja gyerekét is...
2013. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy szerethet az én nevelő apám jobban szeret a saját gyerekénél (mert a saját gyereke nem úgy viselkedik mint ahogy kellene)Én meg úgy tekintek rá mintha az édesapám lenne.
2013. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szeretheti, persze.


Hogy az adott férfi akire gondolsz, az tényleg szereti-e a párja gyerekeit azt nem tudjuk, de nagyon sok olyan van, aki tényleg őszintén szereti őket és nem egy olyan nevelőapa van, aki még jobb is, mint az igazi.

2013. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet más gyerekét is őszintén szeretni. Nem azért kell szeretni egy kicsit, mert az enyém, hanem azért amilyen, egyébként ők is nagyon tudnak ám szeretni, és ez sok embernek jólesik.
2013. nov. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez igen buta kérdés. Mert ebből az jön le, hogy képes vagy azt hinni, hogy minden férfi csak a saját gyerekét képes szeretni...

Akkor ezek szerint az összes férfi tanító, kicsiket edző sportoló hazudik és ki nem állhatja a lurkókat, akik tőle tanulnak...

2013. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a baj ebben a mocskos társadalomban! Hogy egyáltalán ez a kérdés felmerült! Ha a kérdező, és hasonló emberek nem lennének felbecsülhetetlenebbül könnyebb lenne az élet!
2013. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ez ha jobban belegondolsz, egy teljesen fölösleges kérdés.

Az emberek többsége szereti a másikat remélhetőleg, tökéletes emberi példány nincs, mindig magunkból kell kiindulni, ha felteszünk egy kérdést. Pld ebben az esetben, mi szeretünk-e magunkon kívül mást. Van-e olyan hibánk, amit más nem tudna elviselni, a hibáim olyanok-e hogy egy családban kirívó, vagy belesimul?

2013. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Miért ne lehetne szeretni. Szerintem az érzelmi kapcsolatok nem a vérségi kötelék fügvénye. De sokszor a házastárs a riválisát látja a gyermekben . Itt kell tudni lavirozni hogy ez ne alakuljun ki
2013. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!