Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzitek néha, hogy olyan...

Nem érzitek néha, hogy olyan jó lenne elbújni a világ elől?

Figyelt kérdés

Vannak pillanatok, mikor mindenből és mindenkiből elegem van. Hiába megyek el sétálni, vagy akár inni. Nem tudom egyszerűen kiadni magamból ami bánt. Szívesen elmennék "szakemberhez", de kinek van erre pénze? Mindig is ilyen voltam, gyülemlik bennem a dolog, aztán egyszer csak robban. Próbálom kezelni, de nem megy.

Mit lehetne ilyenkor csinálni?


2013. nov. 1. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
nem
2013. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki erezte vagy erzi ezt egy kicsit.

hiaba tagadjak,pl mint az elso hozzaszolo....

.

2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Légy egy kicsit "antiszociális". Maradj otthon, nézz filmeket, vagy csak simán pihenj, az a lényeg, hogy ne gondolkozz semmin, hagyd, hogy megegyen az unalom. Egy idő után kitisztul az agyad és alig várod majd, hogy társaságba menj és szórakozz.
2013. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
De gyakran. De én ilyenkor filmeket, sorozatokat nézek vagy itthon súlyzózom vagy bokszolom, vagy olvasgatok szóval simán tudom kezelni a dolgot...
2013. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen. Én olyankor félre vonulok, és mindenkit elkerülök. Senkihez se beszélek... . Majd mikor úgy érzem, hogy elég volt ki megyek sétálni a barátaimmal.
2013. nov. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De most pont igy érzem,elegem van!Nem tudok aludni,enni,és gyomoridegem van :(
2013. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Éppen most vagyok egy ilyen időszak kellős közepén.Ilyenkor sokat alszom,nézem a tv-t,olvasok,nem megyek sehova,csak pihenek otthon.Kerülöm az embereket,nem nézek híreket,úgymond csak vagyok.Nem rágódom semmin,csak élvezem,hogy egyedül lehetek.
2013. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én el is bújok.
2016. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!