Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le tudnátok pontosan írni mit...

Le tudnátok pontosan írni mit éreztek, amikor az ájulás (a tényleges ájulás) kerülget titeket? Szédültök, forog a világ, émelyeg a gyomrotok, érzitek, hogy fennakad a szemetek, stb. ilyenre vagyok kíváncsi. )

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 22:27
 1/7 anonim válasza:
50%

Bár 2-3 éve volt az első, és jelen állás szerint utolsó ájulásom, de nagyjából emlékszek.

Buszon ájultam el, állva mert nagyon éhes voltam, és ilyen fejfájáshoz hasonló érzésem támadt, mintha elnehezülne a fejem és -már nem tudom milyen mértékben- az érzékek tompultak, nagyon melegem is volt. Kb ennyire, így emlékszek.

2013. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Függ attól is miért ájulok el.. Amik mindig jelentkező tünetek: Hallás zavar, ha mondok valamit olyan mintha nem is az én hangom lenne, illevte mintha sípolna a fülem,szédülés, mintha húzna a föld magafelé és a veríték, mindig nagyon leizzadok, tiszta víz a hátam mikor magamhoz térek.. Ezek a leggyakoribbak..Elég enhéz ezt megfogalmazni, meg így külön szedni.. A szememmel kapcsolatban nem emlékszem, hogy éreztem volna valaha is, hogy fennakad..Arra sem emlékszem igazán, hogy csukva lenne olyankor vagy nyitva..Nem tudom..
2013. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szédülök, tompulnak az érzékeim, mintha mindenem elzsibbadt volna, elhalkul minden, és ahogy múlik el úgy hangosodik minden fel.
2013. okt. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Besötétül a világ, sípolás, egyensúly nehéz megtartása, kifehérdés, hideg érzet. Nekem ilyen dolgok szoktak lenni.
2013. okt. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A vértől- (nálam gyakori) fülcsengés, látászavar, erős szívnyomás, hideg veríték
2013. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az akusztikus élményre (távolról jönnek a hangok) emlékszem, meg arra, hogy a látott kép elkezd szürkülni, a fekete-fehérig. Na és a hideg verejtékezés. Rohadt rossz.
2014. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elkezd szürkülni a világ körülöttem, mikor becsukom a szemem, hangyacsatát látok, tompul a hallásom, meleget érzek, erőteljes izzadásba kezdek.

Ha ez abbamarad, és nincs tényleges ájulás, akkor egy darabig jól esik ez a hideg veríték, aztán elkezd kellemetlen lenni, hogy mindenem csupa víz. Szörnyű.


Korábban pánikrohamok során éltem ezt át, illetve akkor, amikor nagyon belementek biológia órán a véres részletekbe.

2017. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!