Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a családodnak...

Mit jelent a családodnak november 1-je Halloween vagy halottak napja?

Figyelt kérdés
Ünnepeltetek Halloweent vagy megemlékeztetek a halottaitokról?
2013. nov. 2. 21:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
41%
semmit ....
2013. nov. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
69%

Spec. a nevnaponat.

Mi ilyenkor ünneplünk. Megemlékezések egész évben vannak. 2-3 alkalommal megyunk egy évben a temetőbe. Ilyenkor Sosem.

2013. nov. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
10# Köszönöm! Én is borulok a sok ostoba alakon, akik csak viszik, hogy itt halottak napja, nincs halloween. Amikor meg elmagyarázom mi mikor és miről szól, általában engem néznek hülyének, persze mindegyik mondat így kezdődik olyankor: "de akkor is..."
2013. nov. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

hát, én halogén buli helyett bedőltem az ágyba, fárasztó nap volt az a csütörtöki péntek.

1-jén kimentünk a temetőbe a nagyszüleimhez, gyújtottunk mécsest. bár nekem nem jelent sokat ez az egész, hiszen nem telik el úgy óra, hát még nap, h ne jusson eszembe valamiről a mamám vagy a papám, minden nap megemlékezek róluk.

2013. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

Nem is egy napon van...


De egyébként a halloween semmit, természetesen nem ünnepeljük, miért is kéne? Nem Angliában, Amerikában élünk... a halottak napja meg halottak napja..

2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

A Halloween nekem semmit. Divatünnepnek tartom. Aki annyira akar jelmezbe öltözni, az tartson farsangot. Ja, hogy az nem trendi?...


A halottak napjának az alapkoncepciója nekem nagyon tetszik, de nemcsak akkor szoktam megemlékezni a halott szeretteimről, és van, hogy nem éppen aznap, hanem előbb vagy később megyek ki.

2013. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%

13# vagyok. Szóval itt is rengeteg a "de akkoris" ember. Na ezért vagyunk pontosan ott ahol. A rejtett erőforrás testvérnek szólítja a másikat, itt egy halloween-mindenszentek, és egy november másodikai halottak napja is képes ennyire megosztani az embereket.

Na ezért vagyok nullapontos, mert én egy toleráns, szeretetteljes világban élek, nem a gyűlölködésben, ahogyan itt sokan... De hát lelketek rajta. :)

2013. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
10%
2013. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
70%
Páromnak halottak napján van a születésnapja, szóval nekem az ünnep. Temetőbe évek óta nem járok, mielőtt őt megismertem, már akkor sem mentem.
2013. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Halloween nálunk a sütievések napja, Halottak napján pedig felkeressük az elhunyt hozzátartozóink sírhelyét.
2019. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!