Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elég szigorú anyukám van,...

Elég szigorú anyukám van, apukám pedig a szokásos : kérdezd anyádat fajta szülő. Hogyan vegyem rá őket hogy elengedjenek a november 16-i Junkies koncertre?

Figyelt kérdés
Nem egyedül mennék, egy barátnőmmel és egy idősebb, fiú ismerősömmel. A gond az hogy egyiket se ismeri anyum. Úgy lenn,hogy aznap este a barátnőmnél aludnék, másnap pedig együtt mennnénk vissza a koleszba.Szinte kitűnő tanuló vagyok.

2013. okt. 19. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Egyébként mutasd be neki még előtte a barátnődet, esetleg a szülők megbeszélhetnék az ottalvást.
2013. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szinte kitűnő tanuló vagyok."

Ezt hogy érted?

Hány éves vagy?

2013. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne, hogy hány éves vagy?


Mellesleg, akárhány éves is vagy, örülök, hogy a mostani tinik ismerik a Junkiest, én az ő zenéjükön nőttem fel:)


Szerintem ez még messze van, van időd bemutatni őket a szülőknek. Talán úgy előbb elengednek.

De szerintem ha elmondod nekik, hogy az egyik kedvenc zenekarod ad koncertet, és szeretnél ott lenni, elengednek. Esetleg tedd hozzá, hogy majdnem kitűnő tanuló vagy:)


Én elengednélek!

2013. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Junkies?! Imádjuk barátnőimmel. Azt megírnád hogy hol lesznek. Sajnos a munkám miatt én alig jutok el normális helyre. Szüleidnek mond meg, hogy ez JÓ HELY. Én is ezt hallgattam és egészséges dolgos felnőtt lettem :)
2013. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyi idős vagy. nos, én 16 évesen nagyon szerettem egy zenekart, és elég sokat kellett lázadnom, mire anyum rendszeresen, suliidőben is elengedett koncertekre. nyáron mehettem bármikor, de év közben a tanulást kellett előtérbe helyeznem.

egyszer nagyon aranyos volt, eljött velem az egyik bulijukra. ott megismerhette a barátaimat, rajongótársaimat, akik kivétel nélkül idősebbek voltak nálam, és megígérték neki, hogy vigyáznak rám. sőt, még a zenekar pár tagjának is bemutathattam :) ők arról biztosították anyumat, h itt jó helyen vagyok, normális a közösség, tisztességes emberekből áll a rajongótábor, és nem visznek bele hülyeségbe. így is lett, normális ember vált belőlem. :)

26N

2013. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Off, bocsi, ez milyen Junkies? Linkelnétek tőlük valamit, valami számot tőlük vagy oldalt ami biográfiájukkal foglalkozik? Légyszi! ^.^
2013. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
google.hu
2013. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De önmagában Junkies-t nem dobott ki, azért kérdeztem ,értelem szerűen --- előzőnek, előző előtti vagyok, meg ez:D:D
2013. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett,elengedtek?
2014. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!