Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat még? Mit tegyek?

Megváltozhat még? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok a párommal, egy éve összeköltöztünk, de nem ment, és bár én sem vagyok szent, nagy részben az ő hibájából. Nem volt köztünk kommunikáció, sosem mondott semmit, sosem beszéltünk meg semmit, mert ő egyszerűen nem szólalt meg. Hülyén hangzik, de így van. Ivott is, hetente többször is, hétköznap is berúgott egy héten minimum egyszer. Ilyenkor hisztis volt és bunkó, mindig a képembe vágta, hogy az ő háza, azt csinál, amit akar. Én mindent megtettem, de ő egy fikarcnyit sem volt hajlandó alkalmazkodni.

Sokszor mondta már, hogy jó, változni fog, más lesz. Sosem tette.

Most úgy van, hogy holnap költözök el tőle.

Ma este viszont gondolom felfogta, hogy vége, és odajött hozzám, megölelt, és azokkal a kiskutya-szemeivel nézett, amiknek sosem tudtam ellenállni. Alig néztem rá, féltem, hogy elsírom magam. Végül feladta és lefeküdt.

Eddig azt hittem, hogy kiábrándultam belőle, de most mégis itt ülök a (holnaptól már volt) dolgozószobámban, és zokogok. Úgy érzem, még mindig imádom, és nem akarom elveszíteni, de nem tudom, mit tegyek.

Annyira félek...


2013. nov. 2. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
csak a te lelkiismereted miatt maradhatsz még vele és megvárhatsz még egy visszaesést. mindenkit lelkiismeret furdalás és mindenegyéb nélkül kell elhagyni, a te érdekedben.
2013. nov. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ezt most nem igazán értem.

Mitől lenne lelkiismeret-furdalásom?

Semmiben nem vagyok bűnös, minden tőlem telhetőt megtettem, alkalmazkodtam hozzá, a kedvében jártam, kérdezgettem, hogy van-e, ami nem jó és változtassak-e, ő sosem mondott semmit. Innentől úgy érzem, nem rajtam múlott az egész.

De szerettem, annyira, mint még soha senkit, és úgy érzem, még mindig szeretem.

Nem lelkiismeretfurdalás ez, csak félelem.

2013. nov. 2. 23:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Én elköltöznék a helyedben...
2013. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha az agyamra hallgatok, én is a költözést tartom jónak.

Viszont még mindig szeretem, elmondhatatlanul...

2013. nov. 2. 23:44
 5/13 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Mégis miért írtad ki ezt a kérdést? Te is tudod, hogy költöznöd kellene, de mégis abba kapaszkodsz, hogy szereted... Akkor meg maradj! Pár év múlva úgyis elmész, vagy beletörődsz, hogy sz@r életed van mellette.

2013. nov. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Most csak belegondoltál abba, mi van, ha tényleg megváltozhat minden, ilyen maradhat ahogy megölelt meg nézett rád, de nem fog semmi más lenni ha ott maradsz csak még tovább kell tűrnöd mindent és azon átkozod magad hogy mért nem léptél. Légy erős
2013. nov. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi a fenét szeretsz rajta még?

De szerintem nem is őt szereted, hanem az embert, akit megismertél, azt sajnálod, de lásd be, nem olyan, amilyennek hitted! Leszel még szerelmes, nyugi:)))

Költözz!

2013. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azonnal költözz, mit vársz ettől az embertől??? Aki az elején részeg és bunkó?? Addig menj míg mehetsz!
2013. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nem először, és nem utoljára mondom el: az emberek alaptulajdonságaikban nem változnak, max elnyomják magukban egy időre valami vagy valaki kedvéért. apró nüanszok változhatnak a viselkedésében, de lényegi változást csak nagyon nagy traumák hozhatnak. bár sokszor még azok sem.
2013. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól még hogy elköltözöl tőle, nem kell szakítanotok. Akkor még javulhat is a kapcsolat. Ő kedvére berúghat amikor akar, magában zsörtölődik, vagy éppen nagyokat hallgat, aztán hetente egyszer kétszer együtt vagytok, akkor meg előveszi a normálisabb énjét :) így is el lehet lenni. közben meg élitek az életeteket. Mi ebben a rossz?
2013. nov. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!