Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozhat valaha egy ilyen...

Megváltozhat valaha egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés

A férjemről van szó, a 30-as évei közepén jár. Sajnos a 2 gyermekünk születése után jöttem rá, hogy régi/új, ismerős/ismeretlen barátnőkkel, lányokkal csetel sikamlós témákról, sőt, legutóbb egy exével konkrétan arról, hogy mit tennének egymással, ha találkoznának (nagyon durván és részletesen), sőt, vele egy szexrandi időpontját is egyeztették.

Többször lebukott, ilyenkor még sírt is, hogy milyen hülye volt, ő csak szórakozott, nem gondolta komolyan, stb. Aztán pár hónap múlva folytatta mással. Legutóbb ezzel az ex-el mikor lebukott, a szemembe hazudott, hogy nem fogják ezt a csetelést folytatni, majd két hónap múlva újra bebukott. Azóta semmi, legalábbis nem tudok róla. A dolgot azzal indokolta, hogy izgalomra vágyik és csak szórakozott.

Azt, hogy fizikailag megcsalt volna, nem tudom.

A kapcsolatunk egyébként, ha ezekről a dolgokról nem tudnék, harmonikus, a szex gyakori és változatos (miattam és nem miatta). Bár tény, hogy én hiába lepem meg dolgokkal, kedveskedek neki, ő ugyanezt nem adja vissza, nem lep meg soha, még ünnepekkor sem (midig megkérdezi, hogy mit kérek, soha egy kedves gesztus). Viszont sokat segít itthon, foglalkozik a gyerekekkel.

A gond az, hogy a legutóbbi eset óta bennem végleg összetört valami, és ha nem lett volna a két gyerekünk, én kidobtam volna.

Szerintetek mire számíthatok? Megváltozhat valaha? Félek, ha még egyszer ilyesmi kiderül (sajnos már odáig jutottam, nem vagyok rá büszke, hogy néha ellenőrzöm a dolgait, pedig azelőtt sosem tettem ilyet), én nem bírom tovább és inkább külön megyek, mintsem hogy így éljek. Mi a véleményetek?


2012. febr. 26. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha fizikailag nem csalt meg, akkor én maximum rendeznék pár cirkuszt, de nem válnék.
2012. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak, még én is ott tartok, hogy nem válnék, és dolgozunk azon, hogy helyreálljon a bizalom. De az elmúlt 4 év úgy telt, hogy mindig előjöttek ezek a dolgok, 4-6 havonta. Örökre nem szeretnék így élni. Remélem, hogy megváltozik, csak momentán nem hiszek benne.
2012. febr. 26. 19:27
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Tényleg vannak egyébként olyan emberek, akik úgy hűek, hogy közben ugyan nem csalnak meg, de a kezdeti izgalmakat ez visszaadja.
2012. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
PLusz egy olyan dologról is tudok, amikor a hátam mögött elment egy exét fotózni szexi cuccokban (elvileg az ex egy új pasijának készültek a képek), és elcsattant pár csók. Ezt sem tőle tudom, hanem a csetelésekből.
2012. febr. 26. 19:28
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, és ráadásul mindig ott lesz, hogy mikor lépi át a határt. Én leülnék vele komolyabban, hogy megéri neki ez, hogy elveszíthet titeket?
2012. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én nem biznék ebben...ördögi kör hogy jo a gyerekekkel,meg segit...de ha emellett csak egy bébiszitter+takarito akkor az se jo...föleg hogy visszaesett,meg smárolt... nekem ne sirjon hogy nem akarta. amit nem akarunk nem tesszük meg.
2012. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
utolsó (19:32) én is így gondolom. Képtelen vagyok bízni benne azóta.
2012. febr. 26. 19:33
 8/21 anonim ***** válasza:
49%

A széttört korsót megragaszthatod, de már nem lehet eredeti funkciója szerint használni - víz nem tárolható benne. Csak van.

Ha a bizalom elveszett, akkor áltathatod magad, de a fejedbe befészkelte magát a gyanakvás.

Most vagy elfogadod, hogy ilyen, s mutatod a külvilágnak, hogy éltek boldogan.Lassan megkeseredsz, s elveszted az összes nőiességed.

Vagy az internet neked is tartogat csevegő partnereket, aki lehet akár nő is, csak a párod higgye a csillogó szemedről, hogy te is jól érzed ott magad.

Az, hogy nem kedveskedik, az egy idő után nem olyan nagy bűn. Ilyenek. De szereti a családját. Jobb, mint ha malomkeréknyi csokrokkal állítana haza a félrekufircok után.

De ez a kamaszos, pirosfülű csetelés nem érett férfira vall.

Az ex inkább elítélendő. Becstelen egy perszóna lehet.

Meg lehet kockáztatni, hogy mehet vissza hozzá - de lehet, hogy valóban lelép. Mert ha hezitál, akkor nem ő mondja ki a szakítást.Ezzel tehát csak akkor élj, ha valóban nem bánnád, ha dobbantana.

Szerezz be néhány csinos hálóinget, rövid háziruhát! Lehet meg kell hódítanod újra.:))

2012. febr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

nagyon meredek


neki kell megváltozni mert ha nem teszi és esetleg sexel is és utána veled elkaphatsz te is valamit !!


Ha nem változik meg ne legyél hülye ezt tolerálni!!!!Rád is veszélyes lehet majd észbe kap mert az exe tojni fog a fejére és majd jön vissza hozzád mint a pincsi kutya.

2012. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
elméletben már meg is csalt téged!!!!
2012. febr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!