Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni több év...

Hogy lehet kibírni több év várakozási időt ha nagyon lassan telik az idő és nagyon türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Hiába foglalom el magam mindenféle programmal munkával, tanulással, mindig csak egy dolgon jár az eszem. Egy kicsit kiírtam magamból így most jobb, szeretném tudni hogy nem vagyok egyedül... Ez a ki..szott hosszú, szürke tél minden évben rádob egy kicsit a türelmetlenségre. Nem fogom nyílvánosan leírni hogy mire várok, nagyon nehéz. Szerintem tudjátok, nem egy kérdés van itt az oldalon ebből...
2013. nov. 3. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit azért kifejthetnéd. Valaki az eljegyzésre vár, mások költözni szeretnének, a harmadik kupac meg a külföldön élő párját várja nagyon haza. Melyik csoportot erősíted? :)
2013. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alkoholista szülőkkel való együttélést.
2013. nov. 3. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem az az életedet célja, tovább is látsz annál. Ne kattogj rajta ennyire.
2013. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy ne kattogjak ha apám majdnem mindennap majdnem agyonver?
2013. nov. 3. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden nap agyonvernek akkor jelezd a gyámügyön és mehetsz árvaházba, még ott is jobb.
2013. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Régebben anya vett nekem egy szandát erre agyonverte apám hogy az neki kellett volna piára hogy képzeli... Anyám lépne csak nincs pénzünk se elköltözni se elválni, a rokonok meg gyakorlatilag leszarnak. Illetve nem mindenki, de az is van pár száz km-re
2013. nov. 3. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Először tedd fel magadnak a kérdést, hogy jobb lenne-e neked egy nevelőotthonban, vagy nevelőszülőknél, és ha igen, akkor meg mered-e tenni ezt a lépést, hogy otthagyod a szüleidet.


Ha biztos vagy a döntésedben, akkor beszélj az osztályfőnököddel. Ő tudni fogja, hogy mi a menete a dolognak, és hogy milyen illetékesekhez kell fordulni.

2013. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a pénz nélküli, de lépni akaró családoknak találták ki a CSÁO-t, azaz a családok átmeneti otthonát. Oda bemehettek édesanyáddal, van kríziskezelő programjuk ami pont ilyen sos esetekre van fent tartva.
2013. nov. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem értettem. Ha tényleg annyira rossz a helyzet, akkor nem lehet, hogy nincs pénzetek rá. Anyukád nyilván dolgozik, abból ketten meg tudtok élni. Ha nem, akkor meg nem gond több száz km-re költözni. Lépjetek!
2013. nov. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!