Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon türelmetlen vagyok a...

Nagyon türelmetlen vagyok a családommal, meg úgy minden mással is. Hogy tudnék türelmet, hidegvért gyakorolni? 16/L

Figyelt kérdés
Folyton kiborulok minden kis hülyeségen, és az ideg szed mindenért. Mit tudnék ez ellen tenni? Már kezdek a családom agyára menni... 16/L
2011. júl. 14. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ismerős probléma
2011. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Veszel egy mély levegőt és megbeszéled magaddal, hogy ez természetes mert 16 éves vagy, ezen át kell esni. Próbáld az ő szemszögükből nézni a dolgokat... keress pozitív élményeket, hobbit, barátokat, próbálj a családdal is beszélgetni...
2011. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Az oka a korod, azaz a kamaszkor.


A megoldás esetleg több sport, meg MIELÖTT visszaszólsz, kicsit gondolkodj el, hogy megéri-e neked egy napig haragban lenni a másikakkal. Ha meg nem sikerül magadat visszafogni, ne szégyellj utána elnézést kérni, hogy elszaladt veled a ló.


Idövel egyre jobb lesz, föként, hogy felismerted, hogy mit csinálsz rosszul és javulni akarsz. Sok sikert.

2011. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
37%
régi, de bölcs tanács: számolj magadban 20-ig, mielőtt bármit tennél vagy mondanál, ha érzed, hogy dühös vagy. most dúlnak Bennek a hormonok, de azért ember az ember, hogy ne hagyja magát és az életét ezek által irányítani.
2011. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elárulom, hogy nem szemtelenkedek, nem vagyok olyan elfajzott...
2011. júl. 14. 13:23
 6/8 napietus ***** válasza:
77%
sajnálom, de nem tudhatta...egyébként az is jó tanács, hogy sportolj többet, levezetődnek a fölös energiák. ebben a korban az a jó, ha mikor este lefekszel, azt már nem érzed, mikor ér a fejed a párnához. le kell magad hajtani egy kicsit.
2011. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, hamar gyorsan feltudják húzni az agyam! Ma például vissza szoltam az oktatomnak. De nem szólt érte mert nekem volt igazam feleslegesen osztott le.


De néha énis olyanokon kapom fel ami hülyeség, vagy értelmetlen vagy a másiknak van igaza és azt nem fogadom el.


Tudom a hibáimat néha vissza tudom fogni magam. de mikor 1 nap többszázszor mondják el vagy osztanak le akkor kitérek a hitemből. Elkezdek morogni. De aztán megtalálom a vicces társaságot ahol le is nyugszok.



Amúgy néha az anyukám is idegeskedik minden hülyeségen.Akkor ő is egésznap olyan minndekivel.



Én ennyit mondok: Ne borulj ki minden hülyeségen viseld el mások hülyeségét/ idegtépő balfa*zságaikat.


Ha nekem megy akkor neked is. :)

18/L

2011. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fáraszd le magad, sportolj, önkénteskedj
2011. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!