Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá? Többi lent.

Hogy vegyem rá? Többi lent.

Figyelt kérdés

1. A helyzet az, hogy a páromnak nincs érettségije és nem is akarja megcsinálni, mert utál tanulni. Engem szekál anyukám, hogy én csesztessem a párom hogy csinálja meg mert kell. De ha felhozom egyből felidegesítem és csak veszekedés lesz belőle. Én nem kötelezhetem, hogy csinálja meg, neki kell éreznie.


2. Párom nem akar a szüleimhez jönni. Még nem lakunk együtt szóval én otthon lakom, meg albiba a suli miatt. Hétvégente tudunk találkozni csak és van egy időszak amikor nem tudunk hétvégén együtt lenni mert nekem dolgom van és azt a kis időt se akarja a szüleimmel eltölteni. Anyumnak az lenne a jó, ha ott lenne és segíteni vmi munkába, de párom közölte ő nem akar semmit se csinálni ott.


Én meg ott vagyok, h az egyik mondja nekem ő nem megy, mert nem akar, meg hallgatom anyumat, hogy miért nem megy stb. Párom nem is akar menni és nem is ad lehetőséget, h a szüleimet megismerje vagy megszeresse. Nem bántották meg semmi. Csak néha látja, ha velük beszélek akkor felidegesítem magam és ebből kifolyólag ő nem akar jönni.



2013. nov. 4. 09:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Ez neked tényleg hiányzik?Szerinted ez így kapcsolat?Sz@rik nagyívben az egészre,néha megdug,és csókolom....Semmi hajlandóság nincsen benne semmire,mégis mire vársz?
2013. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

1. Sehogy nem kell rávenni, az o dolga. Ha boldogul érettségi nelkul, semmi gond. A tanulás vagyanak benne kellene felmerulne. Ha nem akarja, nem csinálja. Anyukádnak meg pont semmi koze hozza.


2. En se mennek a helyében. Minek, hogy olyannak segítsen, aki baxogatja? Frászt. Pláne , ha alig vagytok együtt.

2013. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tudnék hosszú távon olyan pasival lenni, aki nem képes elviselni a családomat. Én szeretem a családom, és ha valaki bántja őket, akkor engem is bánt.

Tesóm elvett egy olyan nőt, aki rühell bennünket. Hát elég csúnya vége lesz, és ezt lehetett előre látni. Ha vele maradsz, akkor számíts rá, hogy szembefordít a családoddal, és pár év múlva majd rájössz, hogy azért nem érettségizett, mert szimplán lusta, csak megmagyarázta, hogy nincs szüksége az érettségire, mert olyan nagyon okos (volt ilyen pasim, úgyhogy tapasztalatból mondom).

2013. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

Ja, és arra is számíts, hogy te leszel a szemétláda amiért tanulni mersz, meg a nagyképű a diplomád miatt (nálunk ez volt), és majd megpróbál lehúzni a saját kis szintjére.

3-as

2013. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
Miért a pasi a hibás itt? A lány anyja baxtataja, hogy tanuljon , meg segítenie kellene. Kinak van kedve olyan helyre menni, ahol piszkálják, de azert kihasználnák?
2013. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, a párodnak miért kellene a te szüleidnél segíteni?
2013. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem. De félek, hogy később probléma lesz, hogy nekem egyetemi végzettségem van és most is tanulok mert szeretem képezni magam...


Vidéken ugye szokás, hogy a leendő vő segítsen, meg mutassa meg milyen dolgos...


Anyukám kifejtette, hogy neki nem szimpatikus és hogy elvesztegetett idő amit vele vagyok, ahelyett hogy keresnék mást, de majd rájövök 5 év múlva és 30 egy két évesen nehezen találok mást... stb.

2013. nov. 4. 09:56
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Jó, akkor nem hibás a pasi, de nem ehhez a lányhoz való. Nagyon szeretheti, ha már a feltételezés is sértő, hogy segítsen a leendő anyósának.

És igen, probléma lesz később, hogy a lány tanult a pasi meg nem. És a pasi fogja csesztetni a lányt, hogy nagyképű a diplomájára. A lánynak érték a tanulás, a pasinak nem. Nincs közös jövőjük hosszútávon.

Le lehet pontozni, de én is átmentem ezen. Meggyűlöltem a pasit, nem éri meg...

2013. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
És akkor te fogod eltartani a pasit?Mert közel sem fog annyit keresni,mint te.Elég megalázó
2013. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
29%

Nade megis ki az, aki szivesen segitene barmiben is olyan embernek, aki szerint o nem a lanyahoz valo es kulomben is miert enm tanullal cseszteti????

Igen, eselyes, hogy ok nem egymashoz valok. De nem biztos. Van nekem olyan gyermekorvos ismerosom, akinek asztalos a ferje. Huszonakarhany eves hazasok - es bizony jol megvannak, pedig ott sincs a ferfinek erettsegije.

2013. nov. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!