Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kérsz/kapsz Karácsonyra? :D

Mit kérsz/kapsz Karácsonyra? :D

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már volt ilyen kérdés,de szerintem nem minden kérdést nézik meg ugyan azok az emberek,szóval... :):):P:D
2009. nov. 15. 19:19
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
82%
Én pénzt kértem.. arra költöm amire akarom vagy féreteszem..:D 16L
2009. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%

4 db könyvet *.*

Teljes lesz a boldogságom:)

2009. nov. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Örülök ha egy kicsi fára telik majd és a kislányomnak vehetek egy pulóvert.Ha ezek meglesznek teljes lesz az öröm!:(
2009. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
81%
Pénzt kapok, abból meg veszek egy nagyobb vinyót vagy csizmát, vagy fényképezőgépet. Nem tudom mi legyen.
2009. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
93%

19:39-hez csatlakozom. Sajnos idén csak egy kis fánk lesz, olyan hagyományos, potyogós és csak a gyereknek lesz ajándéka. Már megírta a levelet a Jézuskának: egy doboz Legot szeretne.

Ennél többre most nemigen fog jutni.

2009. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
94%

nem ilye izének írom, de nekem az pont elég ha a család végre egyszer leül normálisan, és eggyütt vacsorázunk egyet.. régebben engem is lázba hoztak az ilyen ajándékozások, de tárgyakat meg lehet venni, viszont a családdal most kell sok időt tölteni amíg nem késő

17/f

2009. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%

19:42-es a 17éves fiúnak:

ez nagyon kedves,jó volt ezt olvasni,hogy nem csak én gondolkodok így:)

Mióta mamám meghalt(3.éve) nekem már nem az ajándék a fontos.Örülök,hogy ilyenkor mi,élők összejövünk,beszélgetünk,vacsorázunk és jól érezzük magunkat.

Sajnos elég hamar megtapasztaltam milyen az amikor már nincs egy mamám se,s ezzel sok mindenre rájöttem,hogy mi az igazán fontos.

Egyébként parfümnek,ékszernek mindig örülök.De sose tudok mit mondani,hogy mit kérek.Tesóm(18/L) mindig olyan klassz ajándékot ad nekem:))))

14,5/L

2009. nov. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
93%

én annak örülnék a legjobban ,ha idén karácsonykor nem lenne veszekedés ,békesség lenne ...


az ajándék az tökmindegy.


17/L

2009. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%
Egeszseget ha ilyet lehet kerni:) Targyi dologra nincs szuksegem de az nagyon jo lenne ha azt a par dolgot megtudnam venni a csaladnak amit kineztem:P
2009. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
73%

Már 4 éve még karácsonyfára se futja, de nem is hiányzik már!


Amint látom mások is hasonló cipőben utaznak, kérdésem erre csinálják a nagy felhajtásta multikba? meg a hülye karácsonyi bazinagy amerikai trendet?



Kirakatvilág!!!!!!!!! Műség!!!!

2009. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!