Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fogad el a barátnőm anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogad el a barátnőm anyja olyannak, amilyen vagyok. De ez ellen nem tudok mit tenni. Folyamatosan leszól, és rágalmaz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Már lassan 1,5 éve együtt vagyok a barátnőmmel, ő 19. Nem olyan régen mutatott be a szüleinek, mert félt a fogadtatástól. Ő sokkal szerényebb körülmények között nőtt fel mint én, és ez miatt fenntartásai voltak,ezért is húzódott eddig.Én teljesen nyugodt ember vagyok, ritkán húzom fel magam valamin, és mindig ráérek. Soha nem sietek sehova, és semmivel.Ezért beszélni is ráérek.Szóval...ha olyanom van, vagy egy óra amíg elmondok egy mondatot. De ez engem annyira nem zavar, és általában másokat sem. De alap járaton sem beszélek valami gyorsan. Na amikor megismertem az anyját, nem tudok mit csinálni ha így beszélek, de egyből azzal jött a lányának, hogy tuti drogozom, és mivel be vagyok lassulva, szerinte nem csak füvezek.(Amúgy nincs semmilyen káros szenvedélyem.)Aztán azóta sem értette meg, hogy alapjáraton vagyok ilyen. Ennek egy pár hónapja, és nagyon rossz érzés, hogy ezért ítél el, és a családi hátteremből arra következtet, hogy nem tudom mire költeni már a pénzt, így inkább felszívom meg hasonlók.Lassan ott tartunk hogy annyira utál, hogy nem engedi át hozzám, és el velem a bnőmet. Hiába magyarázzuk nem érti, nem hiszi el. Mit csináljak?
2010. dec. 14. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Mond, hogy nézzem showder klubbot, aztán van egy gyerek, hát annál lassabban senki se beszél, akkor az is drogozik?... Szerintem vagy (elnézést) nagyon hülye az anyja, vagy csak egyszerűen téged nem csíp valamiért, és így van mire ráfognia.

21F

2010. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt hogyha az őseivel vagy pörgesd fel magad :/ ennyi jutott most így hirtelen eszembe bocs

16/f

2010. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagyon egyszerű szülei vannak (nem az anyagi körülményekre gondolok) akkor ne látogasd őket csak ha feltétlen kell.

Majd megunja hidd el.

2010. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Funktasztikus ***** válasza:
VV böl is az a Béci is nagyon lassan beszél..és pedig az se füvezik bennt!xD
2010. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acel ***** válasza:
Szerintem is, ne menj oda csak ha nagyon muszáj ha mész akkor meg 2 energiaital (meg egy csík speed :D) . Nekem a volt barátnőm anyja kijelentette hogy ne merészeljem megválzotatni a lányt, és "vagy megszöksz vagy megszoksz" fincsi fogadtatás volt :) 22f
2010. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát kb olyan "Bécis" a tempóm:D...Már hogy alapból..De ha olyanom van hatszor lassabban beszélek...Egyszerűen nem hisz nekem...
2010. dec. 15. 07:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nagyon felfújod a dolgot! Az egyszerű válasz: ANYÓS! (jelölt) Az anyának lehetetlen a kedvére tenni mert a pici lányuknak mindig jobbat akarnak... Amugy meg nagyon unatkozhat az öreglány ha ilyeneket kitalál... szerintem szarjál rá magasról meg néha legyél kedves velük, ha meg a csajjal működik a dolog kizárt hogy közétek álljon akármelyik szülő...
2010. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!