Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt anyámék?...

Miért csinálják ezt anyámék? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Anyámnak elég stresszes a munkahelye és mindig rajtam vezeti le. Szerintem ez onnan van hogy régen mindig összevesztünk tesómmal és tesóm mindig odament anyámhoz sírni ha nem úgy volt valami ahogy ő kitalálta. Bármit nyavalygott anyám mindig neki adott igazat. De mára már olyan szinten elfajult az egész (ehhez tesómnak már semmi köze) hogy anyám mikor hazajön miután köszön utána elkezd ellenőrizgetni a legkisebb részletekig. Ha nem talál hibát az aznapi napomban akkor addig kérdezősködik míg talál egy aprócskát, akár van akár nem anyám leüvölti a fejem majd a nagymamámmal megvitatják hogy mekkora egy hülye senki vagyok miközben tesóm boldogan hallgatja. Csodálkoznak hogy nem szívesen vagyok közöttük. Minden nap ez van. Anyám mikor hazajön tiszta idegroncs, majd megtalál engem hogy levezesse a feszültséget és mikor végzett és elzavart a szobámba akkor utána kitárgyalja a többiekkel hogy mekkora egy rohadt vagyok, majd tiszta boldog. Már eljutottam arra a szintre hogy nem akarok neki megfelelni, mert egyszerűen nem lehet bárhogy próbálom mindig valamit kitalál ami nem jó. Mit kéne csinálnom?

Ezen kívül nagyon kedves és szeretem, de ezt már nem nagyon bírom. Itthon én vagyok a rohadt főellenség akinek semmihez nincs joga és aki ellen össze lehet fogni.

15/F


2013. nov. 6. 19:04
 1/2 anonim válasza:
Nekem nagymamámnál volt már ehhez hasonló helyzet, (nem pont ilyen) szépen nyugodtan (semmi csöpnyi flegmaság vagy ''leszarom a dolgokat'' hangnemmel)mond meg neki a véleményed hogy miért engem kapsz kézhez ha ideges vagy? (nem pont így de valami ilyesmit :D)A lehető leghiggadtabban mond,mindvégig nézz a szemébe .Nálam bevált :).Lehet hogy nem lesz azonnali hatás de egy 1-2 hét alatt érezhető lesz, mert majd átveszi a hangulatodat,nyugodtságodat. Ez egy tuti módszer csak ajánlani tudom :D
2013. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mielőbb el kell cuccolni tőle, ha nem akarsz depresszióba esni.- sok gyerek a szülők miatt válik azzá.
2013. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!