Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit csináljak? Nem tudok...

Mit csináljak? Nem tudok rajzolni, énekelni, táncol, fotózni se. Mindegyiket próbáltam már de egyik sem. =/de úgy érzem hogy valamit csinálnom kell. mit gyűjthetnék vagy akármi? Mi legyen a hobbim? L/18

Figyelt kérdés

2013. jún. 23. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt neked kell eldönteni, legyen az a hobbid amit szeretsz, amúgy meg ha azért mondod hogy nem tudsz rajzolni, énekelni, táncolni, fotózni, mert elsőre nem sikerült, próbáld újra, nem egyből lesz tehetséged valamihez
2013. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tanulj?
2013. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

a hobbidat neked kell megtalálnod!

azt csináld ami örömet okoz,amiben jó vagy :)


én tudok fotózni és rajzolni is,de táncolni nem,de elmentem és megtanultam, nem leszek profi táncos,de legalább vmennyire tudok :D illetve a kutyázás még a hobbim,sőt fő hobbim az aztán jön a fotózás...


elmondod mi nem megy benne pontosan? az összesbe,privátba is írhatod ,ha ide nem akarod ..


21/L

2013. jún. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

21:52-es vagyok


6 éve fotózok és kb 1-2 éve haladó szinten,elsőnek pocsék szar képeim voltak!!


rajzolni pedig évről évre tanultam meg már 8 éve eleinte az is rossz volt..


táncolás pedig abból állt,hogy a tanár a legkönnyebb koreot tanította be ami nem ment,de aztán annyira akartam,hogy itthon is gyakoroltam..


tényleg nem egyik napról lesz belőled profi fotós,rajzos,táncos..


sok sok év és sok gyakorlás,nem szabad feladni!


mutass pár fotót ,rajzot pl privibe is mehet majd én eldöntöm van e hozzá tehetséged vagy sem..

2013. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

21:52-es még mindig :D


nem szabad feladni sose amit akarsz...de ha úgy vágsz bele mindenbe,hogy jajj nincs hobbim legyen ez a fotózás hát ezt nem lehet,ezt most megmondom!


a hobbi= amit nagyon nagyon szeretsz csinálni,örömet okoz

2013. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az igazán nagy tehetség,de még nekik is érdemes tanulni. A többségnek marad a sok gyakorlás. Amúgy nem próbáltad a szobrászatot , kötést stb..
2013. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Írj novellát. Nem biztos, hogy jó lesz, de élvezheted. Az általad felsorolt dolgokat is élvezheted egyébként. Pl. én sem tudok fotózni, de szoktam. nekem tetszik, másokra meg nem kell rátukmálni.
2013. jún. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálkozhatsz még a következőkkel:

-sportok

-játék valamilyen hangszeren

-írás (próza vagy vers)

-nyelvtanulás

Ehhez mindhez kell tehetség, próbáld ki, hogy melyikhez van érzéked. A sporton belül is többfélével érdemes megpróbálkozni, mert pl. teljesen másfajta tehetség kell egy labdajátékhoz, mint a szertornához, vagy egy csapatsporthoz, mint egy egyénihez, vagy a maratoni futáshoz, mint az íjászathoz, stb.

2013. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A sportok még mindig megmaradtak. Rajzolni valamit biztos te is tudsz, fotózni nem olyan nehéz. De valamiket gyüjthetsz is (bélyeg, bogarak, esetleg világutazó, de csak ha van rá pénzed stb...)

Reggelenkét vagy bármikor járhatsz kocogni. Számos lehetőséged van vagy mondjuk túrázó is lehetsz. Vagy valami extrém sportot is válszthatsz. Sok sikert! :D

2013. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gaben1997 válasza:
MMA-z xd az a legjobb :D
2013. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!