Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap reggel csináljak egy...

Holnap reggel csináljak egy tesztet, várjak még vele, vagy alapból fölösleges csinálnom, ha az előző negatív lett?

Figyelt kérdés
Előző hónapban(aug.12.-én jött meg és tartott 16.-ig) együtt voltunk a párommal (megszakításos védekezéssel)13,25,29,30,31.-én (tudom az nem védekezés,ezzel a témával kapcsolatban nem kérek reakciókat,hogy miért,felelőtlenség stb,mert erre most nem szeretnék kitérni...). A helyzet az,hogy még nem jött meg...párszor szurkált lent a hasam,hajnalban pedig megjön érzésem volt,de semmi...Csináltam 3nappal ezelőtt egy tesztet,az totál negatívat mutatott...Szerintetek?
2013. szept. 15. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj holnap reggel.

Lehet az előző még korai volt, és azért lett negatív.

2013. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenesetre én örülnék,ha 2csíkocska jelenne meg,nem csak 1... már holnap csináljak?ne várjak még vele pár napot?
2013. szept. 15. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ti aztán szerettek veszélyesen élni.5-ször megszakítással peteérés környékén is,nem semmi.Már bőven késett annyit,hogy bármelyik nap újra tesztelhetsz!Ha nem jön meg továbbra sem, menj dokihoz!
2013. szept. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hát a tesztem negatív lett... :S

Viszont még mindig nem jött meg....

2013. szept. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!