Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal nagyon rossz a...

Anyukámmal nagyon rossz a kapcsolatom, nem tudom hogyan változtassam meg mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok szval nem tinédzser dolgokról beszélek, folyamatosan veszekszik velem, nem mehetek buliba se semmi 10 re itthon kell lennem holott elég kínos hogy néha 14 évesek meg csak úgy hajnali 2-ig maradnak

szüleim is ezért mentek szét 2 éve apum nem bírta már elviselni nem mellette döntöttem mert még nem láttam a dolgokat rendesen de akkor is volt elég gond a kettőnk közötti kapcsolattal. Én már próbáltam változni de tovább már nem tudok ha segítek neki a háztartásban az a baja szinte mindenbe beleszól, pl -kat ne soroljak ..

szval lényegében arra utal ez a kérdés hogy hogyan mondjam meg neki hogy most már ha ő nem hajlandó változni költözök apámhoz?!


2009. nov. 16. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jah azt akarom.. naná h nem

am utánnanéztem itt is h volt már ilyen kérdés már ne haragudj de ebbe van beleszólása vagy vm?

2009. nov. 16. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarlak bántani,de ha gyakori látogatója vagy az oldalnak,akkor pontosan tudod,hogy minden nap vagy 10 ilyen kérdés van itt....

Ha még új vagy,használd a keresőt,sztem kb 1000000 kérdést fog kiadni ebben a témában. :)

Tényleg uncsi a téma.

Olvasgasd a hasonló kérdésekre kapott válaszokat és vond le a tanulságokat!

Elhiszem,hogy téged bánt a rossz kapcsolatod anyuddal,de biztos vagyok benne,hogy megoldódik a dolog.

Legyél vele türelmes,mert neki sem egyszerű!!

Sok sikert és jó olvasgatást!

2009. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom ti nem tudtok olvasni? :O
2009. nov. 16. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond meg azt lépj le,nagykorú vagy Te döntesz az életedről!
2009. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!