Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámnak nem lettem érdekes,...

Apámnak nem lettem érdekes, amióta új csaja van. Hogyan szerezzem vissza? 12F

Figyelt kérdés
Hello,apumnak én korán születtem és ő csak 17 volt.Nem akart engem,anyám otthagyott félévesen,apám meg a nagymamáméknál,amikor én 1 éves lettem,elment másik városba dolgozni.Lejárt havonta 2-3szor haza,hozott ruhát,csokit mindenfélét,hívott mindennap.Aztán jött egy csaja,akibe szerelmes lett és én teljesen el lettem felejtve.Csak néha hív meg ünnepnapokon.Nem kapok semmi ajándékot néha jön és mondjuk havonta 4 ezret költ rám max.Ritkán kapok 1-2 ezer zsebpénzt.Nem tudom miért lett ilyen?Idáig lejárt,most hogy a csajjal mindenhova elutaznak,azt mondja drága a benzin.Szeretem apukámat,mit mondjak neki?Már montdam hogy szeretem és hiányzik,ő azt mondja változtat aztán elfelejtett újra.
2013. nov. 8. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szegényem :( kőszive lehet, ha te ezt így elmondod neki és nem akar minden percben veled lenni :(
2013. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak emiatt. Ennél többet nehezen lehetne tenni az ügy érdekében szerintem. Lehet egy idő után eltűnik az újdonság varázsa a csaj iránt és többet fog veled törődni, de nem szabadna szerelmesen sem elhanyagolnia.
2013. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Lassan két éve tart,és egyre jobban imádja. :(

Elmentek 1.5 év alatt 3 országba,rengeteg fürdőbe,helyre,erdőbe mindenfelé de engem sosem visznek még akkor sem (100kmre lakik apum) ha útbaeshetnék kb.

2013. nov. 8. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
És téged ki tart el? A gyerektartást legalább kifizeti?:(
2013. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fű nem tudom,van családi pótlék amit idead,de az utánam járó pénzt már 2 éve nem (államicég aztán ott van vmi adókedvezmény,de fogalmam sincs).Nagyon ritkán mint mondtam elkölt rám 4 ezret kb,ebben benne van hogy elvisz pizzázni,persze csak úgy hogy a csaja is ott van,aztán néha vesz egy kis apróságot :(
2013. nov. 8. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
15 éves leszek...hasonló helyzetben vagyok mint te...talán még rosszabba...ha van kedved beszélgethetünk :) akkor írj nyugodtan privit :)
2013. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon kedves és értelmes 12 éves kisfiú vagy! Tudom, hogy nem vigasztal, de én örülnék,ha olyan fiam lenne mint Te! :) Sajnos már mindent megtettél... Nem tudom mit tudnál tenni. Édesapádnak kötelessége lenne téged nevelni és gondoskodni rólad, hiszem ő a szülőd. Még szerencse, hogy a mamád él és vigyáz rád. Apukádat az, hogy fiatal volt még nem mentesíti az alól, hogy rólad gondoskodjon. Érthető valamilyen szempontból, hogy nőre is szüksége van. Elég szomorú, hogy a fiatal kori felelőtlenségnek mindig a gyerek érzi a kárát. Ezt nehogy úgy értsd, hogy jobb lett volna, ha nem születsz meg, csak, ha már így alakult, hogy jöttél te, akkor az ember vállaljon már felelősséget. Bár apukád még mindig tisztelni valóbb, mint édesanyád, aki lelépett. Apád legalább mégha ritkábban is, de keres, valamint gondoskodott arról, hogy legyél felügyelet alatt, mégha nem is ő végzi azt, hanem a mamád. Bár kötelessége lenne... Sajnállak nagyon... Remélem megmaradsz ilyen értékes embernek, mint amilyen most vagy.
2013. nov. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!