Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza a...

CSocso3 kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a feleségem bizalmát megcsalás után? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A feleségemet megcsaltam és ő most a kisbabánkat várja.Pont akkor derült ki amikor elmondtam azt is,hogy másba vagyok szerelmes a munkahelyemen ahová minden nap bejárok.Nem tudtam dönteni kettőjük között és ezt meg is mondtam neki.Nagyon szomorú volt és most iszonyatos nagy gödörbe keveredtünk.Már tudom az nem szerelem volt,csak le akartam avval a nővel feküdni,de nagyon(ezt elmondtam neki is) Ő most nagyon csalódott és minden nap gyomorgörcse van ettől és hol nagyon megértő,hol pedig újból előjönnek ezek az érzések nála.Tudom küzdenem kéne érte,de egyenlőre bele vagyok merülve az önsajnálatba(hogy hogy tehettem ilyet,szemét vagyok,nem birok a szemébe nézni,nem érdemlem meg őt és a gyereket...stb) Kezdetnek annyit tettem,hogy megmondtam a lánynak,kitöröltem a számát,ismerőseim közül töröltem és várom hogy áthelyezzenek más részlegre.Az a baj,hogy ahogy a feleségem csapong úgy én is.Egyik nap küzdök érte másik nap meg az önsajnálat....
2013. okt. 12. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, láthatóan legyártottad magadnak a "két szék között a pad alá" helyzetet... és hát igazándiból nem tudlak semmi jóval biztatni, mert ha egy nő valamin soha nem fogja tudni magát igazándiból túl tenni, az pont az, ha a terhessége-szülése alatt csalják meg, tehát pont abban az időszakban, amikor kiszolgáltatottabb - és ezt még férfiként is meg tudom érteni.

Szóval szerintem kalkulálj azzal, hogy ha együtt is maradtok az "csak a gyerek miatt" lesz, és kb addig fog tartani, amíg a nő kiszolgáltatottnak éli meg a saját helyzetét, tehát kb a GYES-GYED végéig...

2013. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Genya vagy kérdezõ! Többszörösen is: a feleséged felé egyértelmüen, de a másik nö felé is. Kihasználtad mint egy rongyot, aztán eldobtad. A feleséged meg remélem arra az elhatározásra jut hogy téged szépen kizár a gyerek neveléséböl. Ugyanis a francnak kéne ilyen apa a gyerekének. Ja és újra és újra meg fogod csalni. Mondhatod hogy nem, de ha te a saját pillanatnyi érzéseid szerint cselekszel (szerelmes voltam abba a nöbe aztán rájöttem mégsem csak meg akartam kapni) akkor te sosem fogsz megváltozni! Akit tudsz azt kihasználsz.
2013. okt. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
megcsaltad a budai beyoncét...
2013. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha ez a Bejonce pàrja, akkor gratula mindkettönek! Egyformán szefósok. Szegény gyerek milyen géneket fog örökölni....
2013. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Te nem a Beyonce férje vagy? ezt te is tudod hogy undorító húzás volt..nem is óhajtok veled foglalkozni, edd meg amit főztél.
2013. okt. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
33%
NEM AZ Ő FÉRJE VAGYOK!!!!!!
2013. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
akkor kinek a fiókjából írtál most Jay-Z?:D
2013. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
A feleségednek (vagy neked?) elgurult a gyógyszere, a másik kérdésben...:-D
2013. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Nos hogy megbotlottál,az egy dolog,de hogy bevallottad neki ezért tisztellek érte!De soha többé nem lesz ilyen,igaz?!Képzeld az én "szerelmem" is azt mondta anno,hogy egyszer,de csak egyszer kipróbálhatod mással is!Így tiszta volt a kép,igaz fájt nagyon,de elárulta magát!Hogy neki ne legyen ezért lelkiismeret furdalása,azt hazudtam,hogy megtettem én is!És egyre mélyebb és erősebb lett a kötődésünk!Igaz azóta,már nincs meg:),mert így meg én lettem a rossz a "jó hazugságommal" közénk állt az anyós:).Ez van!A fenti beszólások,az mind nőktöl jöttek:).Mert ők hibátlanok és csak te vagy egyedül a mocskos szemét a botladozásaidért!Kapard magad össze és kezdj el udvarolni a feleségednek!Egyet megegyezhetsz most már!:Egy embernek,egy a párja!
2013. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!