Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden érdekel! ;) Hogy...

Minden érdekel! ;) Hogy szervezzem meg? Mit szervezzek meg?

Figyelt kérdés

Anyukám jövő hétvégén ünnepli a születésnapját, és szeretném meglepni valami olyannal, ami maradandó, emlékezetes lesz számára.

A tervek szerint a jövő hétvége forgatókönyve az lesz, hogy a szűk család (öten) elmegy vacsorázni egy étterembe, ahol általában minden hétvégén játszik egy együttes. Az már megfordult a fejemben, hogy, mivel ismerem a zenekar egyik tagját, megkérem, hogy játsszák el a Boldog szülinapot!, de ugye ez nem lesz túl nagy meglepetés, mivel anyukám tudja, hogy szülinapja alkalmából megyünk vacsorázni.

Tortára is gondoltam, de nemigazán szereti a család az édességet, ebben a nagy melegben meg főleg nem kívánja a szervezetünk.

De akkor mit lehetne? Anyukámnak mindene megvan (tehát lakberendezési kellékek, ruhák, ékszerek, táskák stb. kilőve), és nem akarok általános, unalmas szülinapi ajándékokat (fotóalbum, CD, DVD) adni.

Olyasvalamire gondoltam, ami apróság (tehát nem kerül sok pénzbe - mivel még nem rendelkezem önálló keresettel, tanuló vagyok, ezért sajnos nem tudok nagy összegekben gondolkodni, sőt!), de mégis nagy örömet okoz neki. Lehet vicces, érdekes, bármilyen, csak kreatív legyen. ;) Kérlek Titeket, segítsetek!



2013. júl. 29. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Hátha itt találsz : megbízhatóak ,és szép amit csinálnak .

2013. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fagylalt torta :) Mwg ha ismered az együttest, akkor kérd meg, hogy a boldog szülinapot előtt játszák le édesanyád kedvenc számát.
2013. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, hogy egy kicsit rosszul fogalmaztam (igazából sajnos még én magam sem tudom, hogy mit szeretnék), de nem feltétlenül kézzelfogható ajándékra lenne szükségem. Csak azt szeretném, ha nagy meglepetést okoznék vele. Sajnos a kézügyességem egyenlő a nullával: leragadtam a pálcikaemberek rajzolásánál és a papírcsákó hajtogatásánál. Az nem baj, ha sok energiát kell belefordítani, vagy szervezni kell - ezeket mind szívesen és örömmel csinálom -, csak kézügyesség ne kelljen hozzá.


Amit az első Válaszoló küldött oldal, nagyon jó ötlet, de ezt már egyszer ellőttük, van ilyen pohara és pólója is.

Fagyitorta is volt már, és most ez is kilőve, mert az ötből ketten nem esznek édességet. :\

2013. júl. 29. 12:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább ti énekeljétek neki a Boldog Szülinapot :a színpadon :

Csinálj 1 egyszerü csekk füzet szerüséget pár oldalal : Nyomtatóval megtudod oldani : Tegyél bele ,takaritást ,főzést , masszást , vasalást , kártyázást ,társast - ezt úgy hogy akkor tudja beváltani ha az egész család mind az öten játszotok :

2013. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

élményt adj neki ajándékba. igaz ez is pénzbe kerül, de sokkal jobban megmarad az emlékeiben mint egy tárgyi ajándék.

azt csak te tudhatod, h mire vágyik, innentől szervezés kérdése. sztem a családtagok is bedobják a pénzt ha tudják h nemes célt szolgál :)

2013. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A négyes Válaszoló ötletét már a tavalyi anyák napján megvalósítottam, és elsöprő sikert aratott. ;)
2013. júl. 29. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szervez neki : anya -lánya napot amikor csak ti ketten mentek el valahova : kis város nézés kávézás stb :

Jól kibeszélhetitek amit szeretnétek :

Egy képeslapba tedd bele : anya lánya -nap csak mi ketten irj hozzá 2 dátumot amiből választhat:

Egyszer csináltam anyunak ilyet : És ez annyira bejött neki ,hogy 12 éve mindig van 1 nap ami csak 2 ké .. Bár mi nagyon jóban vagyunk : Nem hiszem ,hogy apud megsértödne ,de neki is csinálhatsz ilyet : Nálunk apuval is van nap de akkor 3man a tesommal apa lányozunk : pedig nem váltak el a szüleim :

2013. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Apukám semmiképp sem fog megsértődni, ugyanis nem velünk él. :)

De ez is nagyon jó ötlet!

2013. júl. 29. 12:52
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most az ugrott be,hogy ő azt gondolja,hogy az étterembe mentek.

Közben meg egy teljesen másik helyre elmentek.

Teszemazt egy kültéri kicsit romantikusabb étterembe,teraszra, ami égősorral vagy világító lampionokkal van kidíszítve.

és venni neki valami szép estélyiruhát. És közben titkolózni persze :)

Bocsi,ez jutott eszembe :D

2013. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!