Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó volt az ötletem?

Jó volt az ötletem?

Figyelt kérdés

Először is bocsi ha rossz kategóriába írtam, másodszor értelmes válaszokat :)

Na az van hogy ma voltam a barátnőmnél és Mondta hogy mielőtt elmegyek fél órával hamarabb szóljak neki, mert beszélni akar, szóltam is neki, és hát arról beszélt hogy el akar költözni a szüleitől (nevelőszülős) azért mert mindig vele van kicseszve mindig rá fognak mindent, meg a testvérei árulkodnak, én mondtam neki hogy akkor ő is áruljon el ha valmit csinálnak de nem akarja nem akar szemít lenni, meg is értettem, és mondta hogy el akar menni más nevelőszülőhöz, mondtam neki hogy majd jövőévtől elindithatja hogy keressenek új szülőt, mert jövőre ugye munkának számit igy nagyobb az esély hogy nem kerül el a városból, szerintetek jó ötlet lenne elköltöznie? Leeht hogy jobb lehet hogy rosszabb helyre kerül, 3 év után ugy is elköltözne, bár ki szeretne igy 3 évet leélni?



2013. nov. 9. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdés, de ha nagyon nem jól érzi ott magát és el tud menni máshova, menjen!
2013. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy nem jól van leírva én is össze vagyok zavarodva most :/
2013. nov. 9. 19:48
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj de én sem értem miről beszélsz igazán, nagyon zavaros. Megpróbálnád kicsit összeszedettebben leírni, hogy miért akar menni és miért nem ideélis most? Egyáltalán hány évesek vagyto
2013. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*vagytok?
2013. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Semmi gond. :) Első voltam. Nem ismerem pontosan a helyzeteteket, de ha jobb neki úgy és megteheti, menjen, de otthon ne nagyon emlegesse. Hány éves?
2013. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi számít munkának jövőre???
2013. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
15
2013. nov. 9. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tényleg elég zavaros.

Ha jól értem: a barátnőd rosszul érzi magát a nevelőszüleinél, és szeretne másokhoz kerülni.

És mi a te ötleted? Hogy jövőre menjen? És mi számít munkának?

2013. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nevelőszülő vagyok. Én értem. Először az államigondozottak közé teszik és ha találnak neki olyan nevelőszülőt,akihez ki lehet helyezni, akkor mehet oda. De! Ez hosszú folyamat, minimum 2 hónap. Melyik város?
2013. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tiszakécske kis város :D
2013. nov. 9. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!