Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Páromnak születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Páromnak születésnapja lesz egy hét múlva, viszont nincs pénzem, de van már ötletem, amihez segítséget kérek tőletek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy olyan ötletem hogy csinálok neki egy díszdobozt, amibe különböző kézzel gyártott kuponokat fogok beletenni, amit bármikor beválthat tőlem, például: 30 perc ingyenes hátmasszázs, bármilyen vacsora elkészítése, 5 óra GTA-zás anélkül hogy piszkálnám és ilyenek. :)

Vannak még ötleteitek hogy milyen kuponokat gyártsak neki? Jöhet szexuális tartalmú is, de lehetőleg ne csak az :)

(Mind a ketten 25 évesek vagyunk)


2013. okt. 10. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

"5 óra GTA-zás anélkül hogy piszkálnám és ilyenek"

Ez vitt mindent :DDD

Miért nem olyan kuponok hogy milyen szex...:P

2013. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"5 óra GTA-zás anélkül hogy piszkálnám" XDD pff...

Őszintén szólva aranyos gondolat, de valahogy még sem az igazi, ha csak úgy hétköznap kérné tőlem, akkor is megtenném neki bármelyiket, hisz szeretem... szóval kéne valami plussz extra.

2013. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van "Addig szophatsz amíg akarsz." "Le is nyelheted." "Csináljuk popsiba." És csak ilyenek és ehhez hasonlók semmi GTA meg masszázs de főleg nem vacsora. Így aztán megírod a csajod meg akármit húz azzal csak nyertél. :)
2013. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as szerintem a kérdező a lány és szerintem sokkal jobb a masszázs, meg a vacsora is...
2013. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: Ne már ez tényleg a lány most komolyan a lány. A lánynak mióta kell ilyen eszeveszett dolgokon gondolkodni lefekszik az ágyra átköti magát valami masnival oszt cső "Boldog szülinapot drágám." Mit kell ezt túlkombinálni. Ha még bónuszpontot is akar akkor meg hoz sört meg pizzát. Ennyi. (3-as voltam)
2013. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1óra szexy ruhában való takarítás

5óra sörözés a haverokkal sms/telefonhívás nélkül

2013. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tök jó fejek vagytok, köszi az eddigi válaszokat! Aranyosak a kommentek is, főleg a hármasnak az őszínte férfias vallomása majd utána a visszafogott válasza :)

Utolsó, neked köszi a jó ötleteket!


(igen lány vagyok :P)

2013. okt. 10. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Na most mi. Hát istenem melléfogni is tudni kell. :) Van még 1 ötletem 1 éjszaka amikor azt csinál amit akar. Persze 2 élű fegyver mert mi van ha kocsmázni akar és nem mondjuk hihetetlenül perverz dolgokat kérni tőled amit eddig még nem csináltál vele...... :) Mondjuk az is kérdéses hogy vajon melyiknek örülnél jobban..... Na jó azt hiszem ebbe ne menjünk bele. Már az első hozzászólásommal úgyis kibontakoztam. :)

(3-as voltam)

2013. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!