Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónaposak vagyunk barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónaposak vagyunk barátommal és kaptam macit tőle. és hát nekem is kellene valamit adnom. De nincs semmi ötletem. Semmi. :/ Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemis ertemm miert kell ajandek 2 honapra..:D hat te is vegyel mwki macit:)
2013. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk elég egy jó forró csók, meg egy ölelés :) 21f ne aggódj
2013. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Most mondanám, hogy 4 doboz sört meg egy sokán-sajtos pizzát, de olyat kellene, ami megmarad, mert hát a maci is olyan, hogy maradandó ajándék.


Valami kicsi kis kabala szerű dolgot ha adsz cserébe neki, elmészegy ajándék boltba és körülnézel.

Csak ne plüss dolgot adj neki, mert az szerintem sznassz hatást kelthet, hogy ő is azt adott és most te is hasonlót adsz.

2013. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a testedet :P


egyébként szerintem semmi extrát, valami kis egyszerű ajándékot.

2013. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cseréljetek melleket... a szoptatós dajkáknak is jó a változatosság és nektek is... elvégre 2 hónapos korban még szopik az ember...
2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért az hülyén néz ki, ha nem ad cserébe semmit, ami rá emlékezteti, Ő meg kapott tőle valami ilyesmit.


Valami kis dolgot, de ne ékszert vagy alsóneműt/ruhát, az még 2 hónapnál szerintem túl korai.


Mondom elmész ajándék boltba és nézel valami aranyos dolgot.

2013. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Macis pizzát!
2013. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez most lehet, hogy hülyeség, de én egy bugyimat adtam neki oda még anno... :)
2013. júl. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően te ismered... szóval kiindulhatnál abból, hogy mit szeret.

De lehet valami hasonlóan általános is. Mint pl. egy szexi kép önmagadról, amit dedikálsz vagy valami ilyesmi.

2013. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szereintem adj egy neki egy jó fincsi vacsit egy forró fürdővel kísérve és egy szexi fehérneműben egy jó kiadós szexet :D hidd el nem rakja egy hamar zsebre
2013. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!