Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak itt délelőtt...

Miért vannak itt délelőtt ilyen kevesen ebben a rovatban?

Figyelt kérdés
Tök sok a kismama, meg a munkanélküli.

2013. nov. 12. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A kismamák inkább a gyerek-kategóriában harcolnak azért hogy egészséges 3 éves koráig szoptatni a gyereket és hasonlók, ide ők annyira nem járnak a meglátásom szerint. Inkább sok elvált/rossz házasságban élő nő, kevesebb férfi, na meg délután jönnek haza iskolából a panaszkodó tinik.


Akik délelőtt fennvannak általában műszakban dolgoznak, munkanélküliek, betegek, vagy hozzám hasonlóan nem mindig van munka az irodában és ezzel ütik el az idejüket. De szerintem összességében minden kategóriában kevesen vannak ilyenkor, inkább du. 3-4 fele kezdenek tömegével megjelenni az emberek.

2013. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ezt én sem tudom. Ezért ilyenkor nem nagyon írok ki kérdést sem.
2013. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Én a héten éjszakás vagyok, de délelőtt nem tudok aludni,. megfőztem, beszórtam a mosógépet most itt várom az álommanót. :)
2013. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem most épp nincs munkám, ilyenkor szoktam felnézni
2013. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint nem munkanélküli vagyok, hanem épp kevés a munka és pillanatnyilag nincs mit csinálnom. Kb. 20 perce írtam meg egy határozatot, ami most vezetői aláírásra vár, ameddig az nem történik meg "szabadidő"
2013. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én pl. most pont munkanélküli vagyok, de délelőtt én sem sűrűn érek rá. Mire ellátom az állatokat, feltakarítok, megfőzök, plusz még minden napra jut valami, ma pl. csirkét vágtam kezdetnek, jócskán eltelik a délelőtt és még nincs vége a napnak, délutánra is jut ma munka itthon bőven.
2013. nov. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is munkanélküliként vagyok itt..


De átalában reggel vagyok fenn(8 ig) aztán fél 10-10 ig..aztán megyek. Adolgomra..lakás, ügyintézés...majd főzés... Aztán du is felnézek...de gyakran nem csak ide, hanem mindenfélét csinlok, aztán ráfrissítek a megválaszolt kérdéseimre, hogy van-e új válasz..... Ráadásul nekünk évek óta a hétfő kedd a "hétvége" az igazi pedig minkával telik, amíg dolgoztam nekem is ily beom volt.


Én azt vettem észre hogy reggel 5 kor jönnek kérdések... Aztán órákig alig valami...majd fél 9 kor özönlenek...majd pár óra nyugi, 4 körül tits kérdések 6 után a többi.

(Tavaly 3 hónapig fekvőbeteg voltam, akkor figyeltem meg)

2013. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Munka


Tinis kérdések...(bocsi, nem billentyűzetem van)

2013. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én gyed-en vagyok itthon jelenleg, és ebbe a kategóriába is benézek, nem csak a gyerekesbe. Szerintem délután amiatt is vannak többen, mert a kicsi gyerkőcök ebéd után mennek aludni, és olyankor jönnek az anyukák (én is). :)
2013. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én meg délután gyakorlatra megyek, addig meg házidogát írtam, amibe belefáradt az agyam. Meg most már lassan indulnom is kell. Amúgy én is inkább délután, vagy este érek rá, csak most így alakult.
2013. nov. 12. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!