Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek, vagy maradjak?

Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Párom 3 műszakban dolgozik (délelőtt-délután-éjszaka), én pedig csak egyműszakos vagyok (állandó délután). Így, ha délelőttös vagy éjszakás, alig találkozunk, szinte csak telefonon és e-maiben tartjuk a kapcsolatot. Sokan azt mondják, hogy de jó nekünk, így tuti nem unjuk meg egymást, és jobban megbecsüljük azt az egy hetet, amikor együtt vagyunk. De én abban a két hétben, amíg nem vagyunk együtt, majd' szétrobbanok, annyira hiányzik.

Most lenne lehetőségem másik irodába kerülni cégen belül. A lóvém ugyanennyi lenne, és a munka amit meg kell csinálnom, az is ennyi lenne. Az lenne a különbség, hogy ott állandó délelőtt lennék és néhány dolgot máshogy kellene csinálni, mint a jelenlegi munkámban.

Ki mit csinálna a helyembe? Maradjak itt, a megszokott helyen és szenvedjek két hétig egyfolytában, vagy menjek másik irodába és csak egy hétig nem találkoznék szinte semmit a párommal?


2011. dec. 6. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj át szerintem!

Egyrészt többet is lesztek együtt, másrészt meg sokkal jobb korán kelni, és délelőtt dolgozni, az úgy a természetes, este meg tudsz tévézni, filmezni, pihenni.

A délutános műszaknak csak annyi az előnye, hogyha valamilyen hivatalos ügyet kell intézni, akkor sokkal gyorsabb délelőtt, na, de magamból kiindulva ilyen évente csak 1-2-szer van, hogy valamilyen hivatalos ügyet kéne intéznem.

2011. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj át, ennyi áldozatot meghozhatsz a párodért!
2011. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szíven szerint mennék, mert sokkal jobb lenne minden szempontból. Csak attól félek, hogy mi van akkor, ha nem tudom megtanulni azokat a dolgokat, amit itt nem kell tudnom, de ott elengedhetetlen.
2011. dec. 6. 20:08
 4/7 bánomisén ***** válasza:
100%

Na, ez aztán ne tartson vissza, azt is meg tudtad tanulni valamikor, amit most kell csinálnod, ezt is meg fogod tanulni ugyanúgy.

Szerintem is ballagj át a másik helyre, jót fog tenni neked és a kapcsolatodnak is.

2011. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos meg tudnád tanulni, emiatt szerintem ne aggódj.

Viszont amit nem értek: ugyanannyit fogsz a pároddal találkozni ezután is. Mivel most akkor tudnátok együtt lenni, ha délutános v. éjszakás utána meg akkor, ah délelőttös, vagy éjszakás. (feltételezve, hogy éjszaka után akkor alszik, ha te dolgozol.)

De ha átmész, akkor tud délelőtt aludni, neked meg ott az egész délutánod. Én átmennék.

2011. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha éjszakás, akkor délelőtt alszik. Még mikor eljövök otthonról dolgozni, akkor nem kel fel.
2011. dec. 6. 20:31
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Minden szempontból jobban jársz, ha mész. Sok sikert! :)
2011. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!