Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi jelenleg a félretett...

Mennyi jelenleg a félretett pénzetek?

Figyelt kérdés

Mennyi jelenleg a félretett pénzetek, ha vészhelyzet állna elő és hozzá kellene nyúlni? Mennyi idő alatt spóroltátok össze? Mindketten dolgoztok a pároddal/férjeddel? mennyit kerestek fejenként 1 hónapban?


Csak azért érdekel, mert szeretnénk a párommal spórolni közösen (pár hónapja költöztünk csak össze), és egy kis realitást szeretnék látni, hogy ki, mennyiből, mennyit tudott félretenni! Köszönöm!



#család #közös vagyon #félretett jövedelem
2013. nov. 13. 08:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
26%
o.O'
2013. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
31%

Közöd?

Attól neked nem lesz sem több, sem kevesebb, ha a másét tudod.

2013. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
74%

Elég sok félretett pénzünk van, egy nagyobb ház ára, ennek felét én örököltem, másik felét spóroltuk.

100.000 kb a havi félretett pénzünk, 300.000 keresünk, egy gyerekünk van, saját házban élünk, sokmindent megtermesztünk.

a havi félretett össze változó, vannak nagyobb kiadások, akkor kevesebb, a nyári hónapokban, a nyaralás hónapját kivéve amikor több. A gyerek még kicsi, most kezdte az ovit, nem igényel extra sok pénzt, megkap mindent amire szüksége van, nem amít kitalál, hanem amire szüksége van.

2013. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
62%
Egyikünk dolgozik,de külföldön,két gyereket nevelünk,albérletben lakunk,hitelt fizetünk,nyugdíjmegtakarítást,életbiztosítás,a megtakarításunk,olyan 500-550 euró ,most.Ez olyan 3 hónap alatt jött össze.Persze csak sacc,mert nyáron ebből a pénzből nyaraltunk,műszaki cikkeket vásároltunk,meg két kocsira tettünk le előleget.Tavaly október óta gyüjtöttük.
2013. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 A kérdező kommentje:
Leírtam a kérdésem alá, hogy miért érdeklődöm, ez egy anonim oldal, nem azért kérdezem, hogy aztán betörjek és elvigyem a félrerakosgatott pénzeket, vagy leszóljak/megszóljak bárkit is. Első 2 hozzászóló, ha nem szeretnétek válaszolni akkor nem kell semmit sem ide írni. Azoknak tettem fel a kérdést, akik szívesen válaszolnának. Köszi
2013. nov. 13. 08:48
 6/88 anonim ***** válasza:
71%

2,5 év alatt


Kb 600 e amihez nyúlnintudunk, de úgy hogy 1 éve nekem nincs munkám


Plusz 2 lakástakarékot fizetünk 3 éve

2013. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
64%
Csak a férjem dolgozik :( 250 kap kézhez 4 év a(akkor költöztünk) vettünk lakást (hitelre) van kocsink egybe kifizetve és megcsináltuk az esküvőt, nászutat. Berendeztük a lakást így most 3M maradt
2013. nov. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos amit félre tudok tenni, az mindig kell is valamire, pl. most csináltatom a fogaimat, erre olyan félmillió kellett, mostanra összegyűlt, de emiatt 3 évig nem megyünk nyaralni. Annyira spórolok, hogy a mosógélt is mosószappanból főzöm már itthon. Pedig mindketten értelmiségiek vagyunk és dolgozunk, van itthon még két nagyobb gyerek, akik még tanulnak, de nem jár már nekik családipótlék, mert 20 évesek elmúltak.
2013. nov. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 anonim ***** válasza:
68%

20ezer forint, de szerintem hóvégéig megint nem marad meg. :)


Volt már, hogy félretettünk évekig. Szépen lekötöttük egy bankba, hogy majd 10 év múlva kivesszük kamatostól. Aztán a 7. év végén vészhelyzet miatt ki kellett vennünk, és rohadt sokat buktunk rajta. Szóval szerintem jobban teszi az ember, ha otthon elrakja, és nem nyúl hozzá.


Amúgy 100at keresünk csak fejenként, 3man élünk kisgyerekkel. Amióta megszületett nem tudunk félrerakni. Előtte 20ezret tudtunk félretenni úgy, hogy mindig maradt szórakozásra, ruhákra, cigire.

2013. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
70%

Hát szívesen leírom, de tudod, hiába írják le neked mások is, ahány család, annyi féle bevétel, annyi féle kiadás...

Én egyedül nevelem a gyermekem, most nincs munkám.Az ő iskolája nem olcsó.Most a kis bevételemből arra spórolok(külföldi tanulmány út, stb..)Nyár óta összejött kb 50.000Ft.Nem nyúlhatunk hozzá.Anyám nyugdíjas, besegít valamennyit.Sajnos nincs informatikus menedzser a családban, aki százezreket hozna haza.De még lehet...

2013. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!