Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi félretett pénzetek...

Mennyi félretett pénzetek volt amikor gyereket vállaltatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Semennyi, normális fizetésünk volt, amiböl meg lehet élni a gyerekkel együtt.
2013. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Semennyi. Sőt, a páromnak mèg munkája sem volt, de most nagyon jól fizető állása van és készül a saját cégét beindítani. Lehet hogy ez a mai világban felelőtlenség volt, de nem tudtam volna megbocsátani magamnak ha most nem lenne a fiunk.
2013. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

egyetlen fillerem nem volt a ferjem elhagyott mert magtartottam lakasom sem volt munkam sem.

Azota ket foiskolat vegeztem 3 gyerekem van egy szereto ferjem bejartam a vilagot van egy sajat hazam es nyaralom kulfoldon egy nagyon jol fizeto allasom annyira jol hogy nem kell 36 oranal tobbet dolgoznom mert a bevetel abbol elegendo.

Az eletet valasztottam a gyerekemet es nekem bejott az elet kedvezett nekem.

Ja es a ferjem nem gazdag ugyanugy semmije nem volt mikor megismerkedtunk csak esze.

2013. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
1 millió forint
2013. jún. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
félmillió
2013. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
5 millió. Ez egy évre fedezte volna a bevételkiesést, ha neadjisten egyszerre leszünk munkanélküliek.
2013. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Pont annyi, amiből a baba összes cuccát meg tudtuk venni és fizettünk az orvosnak a szülésért: olyan 500ezer ft körül. Azóta már több van. Fél éves a baba.
2013. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Kb 3 millió (5 éve ez még többet ért mint most)

Mindez azután,hogy beszereztük az összes babacuccot,és megcsináltuk a szobáját,és a lakást bababiztossá alakitottuk.

És én 1 évig lehettem otthon,utána szerződésemben benne volt,hogy bölcsit biztositják,de vissza kell jönnöm dolgozni.

2013. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Semmi,főiskolások voltunk mikor terhes lettem,már van pár száz ezer,és megélünk simán
2013. jún. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom pontosan, de nem kellett hozzányúlnunk. Milliós fizetésünk volt mindkettőnknek, később egyedül a férjem fizetéséből is megéltünk bőven, míg vissza nem mentem dolgozni. A megtakarításunk csak tovább nőtt, nem figyeljük, hogy mennyi van pontosan.
2013. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!