Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen életmódot neveztek...

Milyen életmódot neveztek vegetálásnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor sokáig voltatok, vagy vagytok olyan élethelyzetben, amit gyűlöltök és rossz hatással volt rátok. Nekem ilyen volt az, amikor sem a családommal nem jöttem ki, se barátaim nem voltak és mindig egyedül voltam. Alapból nem szeretek egyedül lenni, nagy a társasági igényem és nem szeretek mindig otthon ülni, nem bírom a monotonitást. A végére tele lettem szorongásokkal és mindenféle bajom volt.

2013. nov. 14. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az életmódot tartom vegetálásnak, amikor az ember legtöbb cselekedete arra irányul, hogy az életfunkció fennmaradjanak (enni-inni, vécézni, aludni), illetve olyan dolgokat tesz, ami csak az idő múlatására jó, de nem okoz különösebb örömet, és lelkileg nem tölt fel, és nem ad értelmet az illető életének. (Pl. tévézés, számítógépezés.)
2013. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
AZ elsővel értek egyet. Nálunk az építkezéskor volt ilyen az élet, amikor minden pénz és idő abba ment, és a végét sem láttuk. Ebből állt az élet: munka, otthon még több munka, evés, alvás, megint munka...
2013. nov. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válasz teljesen korrekt.
2013. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!