Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vesztek...

Milyen ajándékot vesztek szülinapra, névnapra, karácsonyra, eljegyzésre, házassági évfordulóra, mikulásra, húsvétra, valentín napra, . Nagyitoknak. Papitoknak, anyátoknak apátoknak. Párotoknak. Testvéreteknek. Gyerekeiteknek. Munkatársatoknak?

Figyelt kérdés

Adjunk tanácsot a kreativitás nélküli debil embereknek, ha maguktól nem tudnak ötletet meríteni,akkor itt a helyük,remélem nem hagytam ki semmit és senkit a felsorolásból!!

Sok választ,és mégtöbb pancser olvasót kívánok!!


2009. nov. 18. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
úgyis még ezerszer felteszik ezeket a kérdéseket mert nem ismerik a keresés gombot :)
2009. nov. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
karácsonyra az éves nyaralásunkról szoló könyvet készítettek
2009. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Marha unalmasak ezek a kérdések már tényleg:D Szerintem most beírnám a keresőbe,hogy karácsony és kiadna 425-öt.
2009. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
...két hét múlva meg 950-et!! :)
2009. nov. 18. 12:40
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Olyan béna aki nem tudja,hogy mivel lephetné meg a másikat. Én mondjam meg itt Pilispócon, hogy mit vegyél a nagyikádnak Karakószörcsökön, azt sem tudom kicsoda micsoda.
2009. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen kérdésekre én nem is válaszolók,főleg amikor valaki annyit kérdezz,hogy mit vegyek fiamnak,lányomnak karácsonyra ötletek? Csak a kérdező annyira birka,hogy azt nem tudja leírni hány éves a gyereke,mit szeret:)
2009. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja, jogos a kérdés! Én is elszörnyedek anyaként, mikor valaki felteszi a kérdést,hogy mit vegyen a gyerekének???!! ÁÁÁ, elég nagy gáz, ha nem tudja,mit akar a saját gyereke, ha meg nem tudja, akkor kérdezze meg tőle, ma már nem ciki...
2009. nov. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

örülök,hogy sokan gondoljátok így :)

Szerintem is tiszta ciki az ilyen kérdés,és ahogy bele-bele olvasok az ilyen kérdésekbe a válaszok is totál bénák szoktak lenni. Szerintem csak olyanok válaszolna ezekre akik szintén ilyeneket kérdeznek és azt írják válasznak mit nekik javasolt más!

2009. nov. 18. 14:09
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
:D hát igen támogatlak kedves kérdező, jót nevettem a kérdésen:))
2009. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na aki xenon lámpát javasolt ajándéknak,hogy ne kelljen újra foncsorozni....az viszi eddig a pálmát!!! :)))
2009. nov. 18. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!