Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha egy családt...

Mit csinálnátok ha egy családtagotok, testvéreteknek (lent)?

Figyelt kérdés

különleges adottsággal vagy tehetséggel születik .És mondjuk míg ti vágytatok volna a figyelemre és ezt sosem kaptátok meg (azoktól legalábbis nem akiktől szerettétek volna) a családtagotok egy pillanat alatt megkapja mert mondjuk szép és alkalmas arra h modell legyen .Vagy annyira különös énekhangja van, hogy szinte rögtön felfedezik..


Itt nem arról van szó h irigy az ember ..-de ezt hogy lehet feldolgozni ?


Hogy egy ilyen rokon mellett ennyire jelentéktelen az ember? (-mert azt senki ne mondja h a mai világban ez nem számít. Mindenki két dologra vágyik leginkább: h figyeljenek rá és h elismerjék.)


Mit tennétek ha csak a másik ember árnyékában élnétek akaratotokon kívül ?


(ja és lehet h nektek is van adottságotok ,de vagy nem tudjátok kihasználni v mondjuk a másik sokkal több előnnyel születik.. )


2011. júl. 18. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én egyáltalán nem vágyom sem figyelemre, sem elismerésre. Általában nem is osztom meg a sikereimet senkivel, így az sem zavar, ha senki nem veszi észre. Persze azért nem árt ha elismerik az embert, ezt elismerem, de önértékelés szempontjából nem fontos számomra.
2011. júl. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
megtanítanám őket ragozni
2011. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szerettem volna modell lenni - de ha lett volna rá módom, biztosa
2011. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a szeretet nem az ilyenféle adottságoktól függ. nálunk családon belül biztosan nem lenne olyan, hogy a másik csak árnyékában él az egyiknek... igen, lehet büszkék lennének bátyámra ha énekes lenne belőle, de attól még én nem leszek elfelejtve. akinek számítok akkor is számítok... szereintem.
2011. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

(bocs, véletlen elküldtem)

*biztosan belevágtam volna a modellkedésbe. A nővérem gyönyörű, jó az alakja, szép az arca. Ő bármikor elmehetnek modellkedni, én viszont nem. Csúnya az arcom, rossz az alakom. Nem vágyom elismerésre, de azért rossz érzés.

2011. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem minden ember vágyik rá, csak valaki megkapja de nem veszi észre, valaki pedig nem és vágyakozik.

Én azt hiszem hogy valamiben le akarnék győzni egy ilyen testvért. Ha mondjuk gyönyörű a hangja, jól zongorázik, és szépen táncol az a testvér, akkor én mint átlagos ember azért is építésznek tanulnék, hogy ne mindig az árnyékában járjak, ugynais ő mint művészlélek ebben nem érhet utol...

De vannak olyanok, akik egyszerűen mindenben tehetségesek, vagy csak nem tudják miben nem. Hát nem tudom..

azt hiszem csak akkor nyugodkék meg ha tlálnék valami apró dolgot amiben ha csak egy kicsit is de jobb vagyok nála.

2011. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
testvéremmel nem versenyeznék, nem akarnám "legyőzni", ez alap
2011. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szüleimnek megmondanám h én is létezek és azért mer a tesó tehetségesebb engem még nem kéne leszarni.
2011. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
sveppsz
2011. júl. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem mindenben jobb mint én, pl jobban rajzol, de nem foglalkozik vele, én erre a pályára akartam volna menni de látva a tesóm műveit inkább felhagytam vele. Jobban énekel, mert neki volt lehetősége hol gyakorolni és fejleszteni magát, de csak szórakozásból tette. Nekem nem voltak meg a kapcsolataim, nem tudtam hol/hogy fejleszteni magam, pedig mikor még suliba jártam ahol tudtam gyakorolni, akkoriban mondták hogy ebben jobb vagyok mint ő és érnék el valamit. És még sorolhatnám.
2011. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!