Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Hogyan lehet feldolgozni azt, amikor nagy igazságtalanság ér valakit, ráadásul a saját családja részéről, miközben az illető tényleg nem tett semmi rosszat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem könnyű, de az idő majd begyógyítja a sebeket.

Először is jó, ha nem temeti el magába az érzéseit, ki kell beszélni magából a fájdalmat, egy legjobb barátnak, vagy férjnek, feleségnek. Jó távolságot venni a családtól, és hagyni, hogy dolgok alakuljanak.

2013. nov. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 apa72 ***** válasza:
100%

Részben egyetértek az előttem szólóval.

Az idő nem mindent tud begyógyítani. Pl. a gyerekek elvesztését váláskor.

Ki kell beszélni magadból. Keress valakit, akivel egy jót tudsz beszélgetni. Nem kell feltétlenül a családból lennie. Néha jobb, ha olyannal beszélsz, akivel alig találkozol. Ő szinte pártatlanul tud veled társalogni, vitatkozni.

És kezdj el sportolni. Bármit. Addig is társaságban vagy és ott is beszélgetsz.

Sok sikert.

2013. nov. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igen a slepet el kell cserélni barátokra
2013. nov. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%

Nekem 3 nap kell, és átrágom magam rajta, leülepszik, vagy kipárolog, nem is tudom.

Kibeszélni saját családunkat, hát meggondolandó, mert ugye mi mondhatunk bármit, de idegentől hallani bántást, az nekünk fájna!

Mert előbb, vagy utóbb jóra fordul minden, a vér nem válik vízé, a mondás szerint!

Hidd el rájönnek, és jóvá teszik, ne aggódjál!

2013. nov. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Néha sehogy. Főleg, ha utálnak, mert abszolút egy betolakodó v agy! :S
2013. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehezen.
2013. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem szokott sokkolni, ha biztosan tudom, hogy nekem van igazam. Ha hülyén viselkednek, az legyen az ő szégyenük.
2013. nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Feldolgozni sehogy. Idővel leülepszik.
2013. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!