Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermekem kereszt szülei...

A gyermekem kereszt szülei csakis a testvérem+párja lehet? Vagy lehet más is akit én szeretnék és az illető elvállalja?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Bárki más is lehet, nem is kell rokon legyen, csak egyikőjük legyen olyan vallású amilyen a gyerek!
2013. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak férjem legjobb barátja és élettársa lettek a keresztszülei. Az én keresztanyám anyu legjobb barátnője.
2013. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, még az sem kell hozzá, hogy ugyanolyan vallásúak legyenek. Lányom református, a keresztszülei római katolikusok.
2013. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a testvérednek lennie. Az legyen, akit közösen választotok. Én sem akarom, hogy a testvérem legyen a keresztanyja... mondjuk nálunk ez nagy felháborodást keltett.
2013. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, igen, igazad an, vannak vallások, ahol ehhez nem ragaszkodnak, a rom. kat. vallás ragaszkodik hozzá! Ez kiegészítés lett volna.
2013. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
76% nak igaza van!
2013. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a romai katolikus pap,még ahhoz is ragaszkodik hogy elvált ember nem lehet keresztszülő ezt is vedd számításba.De ma már ezt is papja válogatja.Van ahol azt viszel keresztszülőnek akit akarsz van ahol nem,de nem kötelező hogy a testvéred legyen az.Ja és a keresztszülő jelölt is legyen megkeresztelve.
2013. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem. Nekem például anyukám volt gimis osztálytársa a keresztanyám.
2013. jan. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!