Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A megcsalást hogy lehet...

A megcsalást hogy lehet megbocsátani? Történetesen nem történt meg mert a lány nem akart vele találkozni csak a leveleket találtam meg. Amiben írta hogy milyen szép a lány és szeretné megismerni.

Figyelt kérdés

Mi 5 éve vagyunk együtt én nagyon szeretem. Bocsánatot kért együtt sírtunk. Szerintetek van még esély arra hogy jól működjön a kapcsolat. Akkor történt mindez mikor úgy éreztem igazán minden a legnagyobb rendben volt és ugyanúgy szerelmes voltam mint az elején.

Hogyan lehet túl élni egy ilyet?

Az a lány szép magas és vékony...

Én sose voltam se szép se vékony. Nem a kapcsolatunk alatt híztam meg.


2009. nov. 18. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen pasinak nem érdemes megbocsájtani, hidd el! Ha már lesz gyerek, nagyon szenvedni fogsz, inkább még most szakíts, amíg nem késő. Nekem is volt ilyen barátom, sőt férjem, állati jól tudott színészkedni, és a női nem is sejtették hogy nős!
2009. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Túléltem egy hasonló helyzetet. Borzasztóan megalázó volt, hogy pont akkor csalt meg amikor úgy éreztem, rőzsaszín a világ és mi vagyunk a legboldogabb pár. Pokoli volt, sokat szenvedtem, egyfolytában sírtam hetekig. Terhes voltam, elvetéltem. 2 hónapig nyűglődtem mellette mert nagyon szerettem, a létezésem fügött tőle. Ő szánta bánta a bűneit, őszintén de engem ez nem vigasztalt. Aztán egyszer csak összeszedtem magam és kiadtam az útját. Jött egy másik férfi aki segített elfeledni őt. 3 hónapig szórakoztam vele miközben a nagy szerelmem, mert az volt, végig rimánkodott, hogy fogadjam vissza. Aztán megtettem. Szerettük egymást még mindig, visszafogadtam. Abban a 3 hónapban, még elutasítottam, lefogyott, Bibliát olvasott. Ennek másfél éve. Azóta királynőjeként szolgál, lesi minden kívánságom, minden percben boldoggá akar tenni. Már házasok vagyunk, babát is várunk. Még most is fáj a múlt, nem is kicsit, de lehet hogy valamiért mindennek meg kellett történnie. A 3 hónap szakításnak is, neki az kellett, hogy rájöjjön, mit jelentettem neki. Tudom, többé nem tenné meg, mert eléggé megleckéztettem az elmúlt időkben. Tisztában van vele, ha még egyszer megcsalna, mellettem és a kisfia melett nem lenne maradása, mert akkor többé nem tudnék vele élni. Nagyon vigyáz most már a kapcsolatunkra. Mellettem érett komoly férfivá.
2009. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem ha nem adok egy esélyt amit lehet inkább magamnak adok akkor egy életre bánni fogom de lehet így is... Remélem sose bánom meg a döntéseimet.... Köszönöm az eddigi válaszokat!
2009. nov. 18. 15:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Azárt a megleckéztetésről ne feledkezz meg és ha magadban el is döntötted, hogy mebocsátasz neki, azért egy kicsit ne add könnyen magad és a szíved. Nem fog megártani, ha kicsit játszol vele !
2009. nov. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ráadásul jó résen lenni, mert lehet, hogy te se tekintesz már rá sose ugyanúgy. Talán egyszerűbb így, hogy elméletileg nem történt semmi, de a projekt akkor is beindult, miatta nem is állt volna le.


Asszem ha én a sokak szerint éretlen felfogásommal egy szűk évtizedet nyugiban megvoltam egy nem igazán magas vagy vékony lány mellett, aki ráadásul ideje nagy részében igen önző és figyelmetlen is, akkor a te párodnak se lett volna nehéz dolga. Szerintem.

2009. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy bánni fogod. így is. A párod előbb utóbb lelép. Az idő elmegy, te öregebb leszel és egyre nehezebb lesz párt találnod.
2009. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!