Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? :S A 2...

Miért vagyok ilyen? :S A 2 legjobb bnőm 2 szép, szőke lány, mindkettőjük nagyon menő és mindenki kedveli őket, barátjuk is szokott lenni.

Figyelt kérdés
Én nem vagyok szép,de ugyanúgy viselkedem kb.,mint ők.Mindenhova magukkal cipelnek,szó szerint nem tudnak élni nélkülem...de olyan rosszul esik,hogy ők szebbek nálam és mindig mindenki beléjük szeret...
2011. febr. 5. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert az emberek talán észreveszik, hogy utánozod a viselkedésüket?

Szerintem légy önmagad, ne próbálj rájuk hasonlítani.

De akár a kishitűséged miatt is lehet, mert az miatt zárkózottab lehetsz... Most csak tippelek, 12-13 éves vagy? Ha igen, akkor abban a korban nem muszály hogy barátod legyen. Ha meg nem akkor bocsi... Ha meg látod, hogy kihasználnak, és már féltékeny is vagy rájuk, az már nem biztos hogy olyan jó barátság, szerintem gondold át a dolgokat. De az nagyon nehéz dolog, hogy 3an vagytok legjobb barátnők, mert ott rendszerint 1 valaki egy szinten ki van közösítve, és akár rosszul is érezheti magát. Az ilyen 3as leg. barátságokban, egyáltalán nem ritka dolog a féltékenység.

2011. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Pasizni nem velük kell :)

ha fiúval találkozol akkor egyedül menj, ne vidd a barátnőidet. Egyébként is amíg kialakul valakivel valami, addig kettesben kell találkozni.

2011. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én azt úgy értettem,hogy olyanok vagyunk,mint a testvérek:D ugyanúgy reagálunk,nem utánozzuk egymást...
2011. febr. 5. 14:26
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

nem mindenkinek a szőke lányok tetszenek.

neked az önbizalmaddal vannak gondok.

szedd össze magad és minden színesebb lesz:)

2011. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
aahhhh....az a baj nem megy :S semmi önbizalmam...
2011. febr. 5. 14:34
 6/20 A kérdező kommentje:
Ők kicsit divatosabbak,ez igaz,de nekem nincs erőm sokszor kiöltözni,meg olyan rohadt sok ruhám sincs...:S
2011. febr. 5. 14:39
 7/20 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat,még jöhetnek.
2011. febr. 5. 14:55
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Téged kihasználnak. Elvisznek magukkal ezáltal az ő szépségük még inkább kiüt a te "csúnyaságod" mellett. Ez egy elég jó fogás a részükről - veled meg kiszúrnak.


F/18

2011. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Hülyeség, hogy kihasználnak. Nekem is van egy olyan barátnőm, aki nem olyan szép, nem "menő". Értsd ezalatt, hogy nagyon alacsony, szemüveges, kicsit duci is. Szegénynek még barátja sem volt. Na mindegy, a lényeg annyi, hogy engem szép lánynak tartanak, őt nem, de nem azért barátkozom vele, hogy rám figyeljenek fel, hanem mert kedvelem és jó ember.
2011. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Mintha magamat olvasnám...
2011. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!