Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebben a kategóriáb...

Szerintetek ebben a kategóriában vannak kamu kérdések? Miről lehet őket felismerni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Biztos vannak, de engem nem zavar. A legjobb tudásom szerint válaszolok, aztán az ő dolga, hogy használja-e. Szerintem nem kéne ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani, mint ahogy most teszik.
2013. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
túl provokatívak
2013. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Röhejesen naivnak tűnnek, vagy pedig felettébb felháborítóak a közvélemény számára.
2013. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy az előttem szólók leírták. Plusz még jellemző, hogy amikor felpörög a közfelháborodás, a kérdező néha meg-megjelenik és időközönként még rátesz egy lapáttal, hogy tovább szítsa a hangulatot. :)
2013. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ebben a kategóriában van a legtöbb kamu kérdés :D (meg a szerelem, szex-ben)

Többiek már leírták miről lehet felismerni.

2013. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Először vannak, akik teljesen hülyék ahhoz, hogy kamukérdést írjanak ki, ezeket egyből ki lehet szúrni.


A másik pedig, aki furfangosnak hiszi magát, és pár oldalon át hihető is a sztori, de aztán olyan, mintha vérszemet kapna, és ír valami olyat, ami nevetségesen túlzó.

2013. nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Biztosan vannak, mert mindenütt vannak hazug, szélhámos, szociopata, pszichopata emberek. Vagy egyszerűen csak provokatív, unatkozó, a szárnyaikat bontogató tinédzserek, akik jól szórakoznak azzal, hogy hülyítik a jónépet.


De hogy kamu-e vagy sem, azt te nem fogod kiszúrni. Még egy profi pszichiátert is meg tud (igaz, őt csak egész rövid ideig!) szívatni egy okosabb szociopata vagy pszichopata.


Kamunak tűnhet ám olyan kérdés is, ami egyáltalán nem az, holott iszonyúan durva, sőt provokatív. Találsz egy jégkockát, ellököd, hogy csak jégkocka, és a felszín alatt ott egy egész jéghegy...szóval, csak ésszel azzal, hogy ki mögött mi lehet. Egyszerűbb, ha csak a kérdésre és a problémára koncentrálsz, és nem at keresed egy anonim fórumon, hogy ki lehet a kérdés mögött, kamu-e a kérdés vagy sem. Attól csak becsavarodsz - és inkább előbb, mint utóbb.

2013. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, neked tökéletesen igazad van. Szerintem akik állandóan azt keresik, hogy kamu-e vagy sem, rettenetesen beszűkültek és nem látnak tovább az orruk hegyénél. Nekem is annyiszor lekamuzták a kérdéseimet, pedig mind igaz volt csak az életem nem átlagos.
2013. nov. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!