Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben is ennyi kamu kérdés...

Régebben is ennyi kamu kérdés volt a családi kapcsolatok kategóriában?

Figyelt kérdés
Utóbbi hetekben kezdtem csak ebben a kategóriában is válaszolgatni. Eleinte nem is találkoztam kamu kérdésekkel, de nemrég igen megszaporodtak úgy veszem észre. Régebben is ennyi volt, csak én nem jártam ide, vagy csak mostanában hódították meg a trollok ezt a területet is?

2013. jún. 16. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az emberi hülyeség nem ismer határokat. Ne a saját életedből indulj ki és ne azokból az emberekből, akiket te ismersz. Ide mindenki írhat ez egyetemi professzortól a 8 általánost is 10 év alatt elvégző szerencsétlenig. Hiába valószínűtlen 1-2 probléma (megcsalta a férjét a férje apjával és terhes) sajnos 10 millió ember között mindig találsz elég nagy ribit/IQ fightert ehhez is.
2013. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mindenki kamunak hitte a kérdésemet, pedig igaz volt. Lehordtak, hogy milyen beteg vagyok, hogy ilyet kitalálok.. Eszükbe sem jutott, hogy talán igaz lehet, egyetlen egy normális választ sem kaptam.

Eléggé fájt, hogy mindenki kamunak hitte, mikor mindennapos probléma a családomban..

2013. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Első, neked is. Tudod, a magam dolgával foglalkozom ezzel a kérdéssel, mert nem csak unaloműzésből válaszolgatok, hanem ha válaszolok egy kérdésre, akkor valóban segítő szándékkal. Márpedig azt utálom ,ha szívatnak. Tehát egy unalomból kitalált kérdésre válaszolok úgy, hogy azt hiszem, a kérdezőnek valóban segítségre van szüksége, és bizakodom, hogy a válaszommal sikerült neki segítenem.

Leginkább olyankor szoktam gyanakodni, hogy kamu a kérdés, csak unalomból tette fel a kérdező, mikor a rá adott válaszokra rendszeresen hangulatgerjesztő kommenteket ír, mintha direkt élvezné, hogy a válaszadók fel vannak háborodva, egymásnak ugranak...Emellett pedig ahogy a második válaszoló írta, némelyik kérdés annyira valótlannak tűnő történetet tartalmaz, hogy az még egy nagyon alacsony IQ-szintű emberkével sem igen történhet meg. De ez a ritkább. Inkább az előző típusú kérdéseknél szoktam kamuzásra gyanakodni.

2013. jún. 16. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit foglalkozol ilyenekkel? A kamu kérdéseken jót lehet szórakozni és amúgy sincs belőle olyan sok.
2013. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!