Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem durva, hogy...

Szerintetek nem durva, hogy így célzott arra apám, hogy fogynom kellene?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, pár hetente szoktunk találkozni. A legutóbb mondta, hogy van számomra egy meglepetés, konkrétan egy "szépségutalvány", amit kapott valahonnan és majd nekem adja, amikor találkozunk. Tökre lelkes voltam, azt hittem, hogy valami kozmetikai kezelésre vagy fodrászhoz szól az utalvány, úgyis nagyon ritkán jutok el ilyen helyekre.

Tegnap megkaptam tőle a borítékot és kiderült, hogy ez az utalvány egy hasi zsírtérfogat-mérésre szól és fogyókúrás tanácsokra. Hát én teljesen ledöbbentem.

Tény, hogy van rajtam felesleg (de már dolgozom rajta), mindenesetre számomra ez kifejezetten sértő húzás volt. Inkább mondta volna egyenesen, hogy kislányom, figyelj oda a súlyodra és ennyi. Ti mit gondoltok erről?


2013. nov. 19. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom, nekem is rosszul esett volna, de csak azért, mert nekem is fogynom kell, és sérti a büszkeségem. De még mindig jobb, mint az én apám, aki poénkodni akart, nem megsérteni, de a legközelebb beszappanozom az ajtófélfát megjegyzés.
2013. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem apukádat,így az enyémből indulok ki.

Ő annyit látna az utalványon,h.valami szalon,oda pedig leginkább nők járnak,tehát nem venném zokon!

Ha apukád tudja,h.dolgozol a zsírpárnák ellen,ezzel lehet arra gondolt,kislányom,próbáld ki még ezt is,h.sikeresebb legyen az eredmény.Ne vedd bántásnak!Biztos jó szándék vezérelte!

2013. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én nagyon örülnék neki, kivéve, ha biztosan tudnám, hogy bántó szándékkal adták.
2013. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ismerem őt, de szerintem a maga módján segíteni akart.
2013. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
De ha azt mondja figyelj oda a súlyodra akkor is megsértődsz:)Túl liheged.
2013. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te apád is férfiből van ahogy minden apuka.. Biztos vagyok benne, hogy nála ez nem célzás volt. Kapott egy szépségkupont amit örömmel adott neked. Fogalma sem volt róla hogy végül is mit takar, sőt nem is igazán érdekelte, mert a férfiak ilyen dolgokkal nem foglalkoznak..

Nem csinálj ebből gondot, mert felesleges..

2013. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én apukámról lenne szó, nem sértődnék meg. Nem a szavak embere. Ráadásul szerintem hasznos lehet egy ilyen tanácsadás, főleg ha előtte néznek vérképet is.


Meg őszintén: ha odaáll eléd, hogy "kedves lányom, felszedttél pár kilót", akkor nem lett volna bántó?

2013. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem csak annyit látott. Megvárta míg kibontom a borítékot és elolvasom (addig nem mondott semmit), utána pedig elkezdett prédikálni a fogyásról, de azt is olyan bántóan mondta...

Felesleges volt ennyire belemenni a dologba.

Az biztos, hogy nem bántani akart, de minek kellett így felcsigázni és mást mondani. Most annyira haragszom rá.

2013. nov. 19. 17:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Rajtam is van pár kg felesleg.

Főleg, ha jót akar.

2013. nov. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Naa
2013. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!