Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek valóban ennyire...

Egyetértetek valóban ennyire fontos a család?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre,hogy azok az emberek akiknek veszekedések vannak/voltak a családjában azok

1. nehezebben barátkoznak

2. nehezen pasiznak/csajoznak be

3. nehezebben veszik az akadályokat

4. hajlamosabbak a depresszióra,rosszabb a kedvük nem igazán boldogok


2013. nov. 19. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a család az első számú szocializációs közeg.
2013. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, az én családomat jellemzik a veszekedések. Igaz rám, hogy nehezen nyílok meg, mondjuk a párkapcsolat nem okozott gondot, mert gimi óta ugyanazzal az emberrel vagyok, de pl. a depresszióra nagyon hajlamos vagyok és úgy gondolom ebben nagy szerepe van a családomnak. Viszont az, hogy nem vagyok/leszek boldog, mert veszekedtek a szüleim, azért nem igaz. A párommal nagyon boldog vagyok és törekszem arra, hogy én ne kövessem el azokat a hibákat, amiket a családom.
2013. nov. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rám csak az utolsó két pont igaz, RÉSZBEN, de barátok és párkapcsolat terén nagyon is jól állok. Az igaz, hogy zárkózott vagyok, de meg tudok nyílni, is kiábrándult sem vagyok, csak óvatos.
2013. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez érvényes azokra is, akiknek bár nincs veszekedés a családjukban, de nem is egész a család. Mondjuk csak az egyik szülőjével nő fel valaki.
2013. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pénz a legfontosabb dolog a világon. Én speciel azért feldobnék mindent.
2013. nov. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!