Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőnek érzem magam, valóban...

Önzőnek érzem magam, valóban az vagyok?

Figyelt kérdés
Nincs jó kapcsolatom a családommal, de ünnepek alatt olyan nyilvánvalóvá válik minden. Olyan rossz érzés kötelességből ajándékot kapnom. Direkt nem kérek semmit, hogy ne váljon valóságá az, hogy nem érdeklem őket. Tudom, hogy furcsa, de nálam az ajándékokban kiütközik,hogy mennyire nem ismernek és mennyire nem is akarnak megismerni. Ezt a hétköznapokban jól tudom tolerálni, hisz nem válik nyílt konfliktusforrássá, de akkor amikor külsőségek miatt adniuk kell valamit, az olyan rossz nekem. Ez önzőség tőlem, vagy mi? valaki rakjon helyre!
2011. dec. 24. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Legalàbb ilyenkor térj magadhoz, és jobb lenne, ha utana is követnéd!

Addig örülj mig csaladod van!

2011. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető amit írsz és nem érezd magad önzőnek.
2011. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első! Nem minden család jó. De köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. dec. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!