Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név a legszebb?

Melyik név a legszebb?

Figyelt kérdés
Betsabé, Szindi, Véta, Lizavéta, Lizett. Ezek közül választanánk:)
2013. nov. 20. 18:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
Morvai Cintia az simán jó, de szokj hozzá, hogy sz-el kell írni, mert másképp nem engedik, csak magyarosítva
2013. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem lesz se Cintia, se Szintia, mert egyáltalán nem tetszik az a név
2013. nov. 20. 19:57
 23/31 anonim ***** válasza:
29%
Esetleg, a neveket is leírnád végre? :)) mert én felül egy normális nevet nem látok ...
2013. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Frigg ***** válasza:

Hát a felsoroltak közül én is a Lizettre voksolnék, a többi..nos, minden bántás nélkül, de nagyon nem. :/


(Amúgy nekem volt egy osztálytársam, szintén Cintia. Ő C-vel írta a nevét, de sz-nek ejtettük)


23/N

2013. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%
A Lizett még esetleg. De mit szólsz mondjuk a Linetthez? A Linett kicsit szebben hangzik az én fülemnek.
2013. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
57%

Egyik rondább, mint a másik.


Mást nem tudsz adni a gyerekednek a ronda neven kívül, ezért választottál ilyeneket? Jóhogy nem Dzsesszika, meg Rikárdó...


Betsabé: akár Bibliai, akár nem, nekem előbb a bébi, aztán Honey Boo Boo jut eszembe. Tudom gáz, de a név is.

Szindi: Kisebbségisnek hangzik.

Véta: szalvéta

Lizavéta: szalvéta szintén, inkább simán Liza és mindjárt lett egy normális neved

Lizett: még a legnormálisabb, de inkább már Ivett.


Párod hogy áll ezekhez a nevekhez? Ha én ilyenekkel állnék elő, párom a földön fetrengene és sírva röhögne.

2013. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Morvai Martina?

Nem tudom a Betsabé és a Szindi, hogy került egy "kalapba",

de valami értelmes név nincs a tarsolyodba?

2013. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
43%

A Cintiát C-vel is lehet anyakönyvezni, fent van a hivatalos listán.


A kérdzőnek: én is szeretem a ritka neveket. Mindig mindenki azzal jön, melyiket hogy lehet csúfolni. Egyrészt nekem felnőttként egy névről nem a lehetséges gúnyneve ugrik be igen fura módon, másrészt nálunk a legtöbbet a Réka nevű kislányt csúfolták, békának, miközben volt nem is egy ritkább nevű osztálytársam is, harmadrészt ezeknek a fura nevű gyerekeknek a neve az első pár nap után már senkinek nem volt érdekes.

A felsoroltak közül nekem a Lizvéta tetszik egyébként. A Véta is, de ez így teljes. A Lizett (Ninett, Anett, Zsanett) hangzása valamiért taszít. A többi nem jön be.

2013. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Akit csúfolni akarnak, csúfolni is fognak, erről ennyit. Nem fogok egy nevet csak azért adni a gyerekmnek, mert hűha, akkor ez most kevésbé olyan, amit csúfolni lehet.
2013. nov. 21. 17:17
 30/31 anonim ***** válasza:
Morvai Apolka. Morvai Fortuna,Morvai Léda,Morvai Maura,Morvai Remény.
2013. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!