Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt a legszebb időszak...

Melyik volt a legszebb időszak az életedben? Miért?

Figyelt kérdés

pl egyetemi évek, vagy gimi, vagy házasság stb

mondjuk a nagyon gyerekkort mert annál jobb tényleg sose lesz :D


2013. aug. 30. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Most élem. Csodálatos életem van. Fantasztikus férj, nemsokára megszületik a babánk, tervek a jövőre nézve, minden stabil és boldog :) Sosem volt még ennyire jó minden! :) 30N
2013. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb időszak, talán 1-2 éves koromig. Arra nem nagyon emlékszem...
2013. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Az első házasságom alatt, 18-25 között .
2013. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Amikor apukámnál vagy a mamáéknál voltam:) mai napig feljönnek az emlékek:) a többi része nagyon rossz volt...
2013. aug. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

2 évvel ezelőtt volt egy nagyon jó időszakom. egy olyan férfi mellé sodort az élet, aki inspirált, motivált, h hozzam ki magamból a legjobbat. az önismeret tekintetében is sokat fejlődtem azidőtájt, és az öltözködési stílusom is kezdett kiforrni.


összevetve életem nyomasztó időszakaival, ez volt a legnagyobb magasság amit ahhoz képest elértem.

2013. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
99%

Ciki ha azt mondóm h az apám halálától számítva a jelenig.

Olyan volt mint Hitler állandóan rettegtem tőle.

Mindig megvert ha olyanja volt vagy ha nem tudtam valamit amit kérdezett, tananyagot például.

Anyám ezért is vált el tőle de utána is ilyen maradt.


Mi előtt valaki lepontozna gondoljon bele milyen volt nekem állandó félelemben élni.

2013. aug. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
A párommal összejöttem és az első 6 hónap volt a legcsodálatosabb.Nem volt anyagi gondom, a szüleim is boldogan éltek ami azért jó mert apám alkoholista stb... Tényleg a szerelmen kívül semmivel sem kellett törődni sem idegeskedni.Soha nem volt olyan jó mint akkor.A párommal 3 éve vagyunk együtt,most is dúl a szerelem,összeköltöztünk stb így már van min töprengeni :)
2013. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17-18 évesen voltam a legboldogabb, akkor ismertem meg a párom, nem voltam ennyire bekorlátozva. Remélem lesz még legszebb időszak az életemben.
2013. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem a vőlegényemet, és az azt követő fél év (tudom, hogy neki is). Mintha elvarázsoltak volna :)

Nem vágyom vissza abba az időszakba, pont az egyszerisége miatt olyan szép emlék, meg most sok értelemben boldogabb vagyok - de az az időszak mindig különleges lesz számunkra.

2013. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kamaszkorom,kb.16 éves koromtól 20 éves koromig.Most már közelebb vagyok a harminchoz,mint a húszhoz,de most is jól érzem magam a bőrömben,viszont azt az időszakot semmihez sem tudnám hasonlítani,annyira jó és felhőtlen volt.
2013. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!