Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak elment az esze de...

Anyunak elment az esze de nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyu 60 eves lesz de mar nincs rendben agyilag szerintem. Miota nyugdijas es sok a szabadideje nem tudja mit csinaljon kinjaban ezert rajtam vezeti le a feszultseget.18 leszek fel ev mulva de meg mindig nevelni akar.Hatarokat szab de nagyon durvan es bolond...de szerintem ez orvosi eset mar es minden tulzas nelkul.

Az mamam ilyen szedult es mivel apu anyuval csunyan bant utal engem a mamam.Apu miatt...Szoval anyut ellenem uszitja allandoan.Kis korom ota.Anyu olyan hogyha valamit bevesz a fejebe h az ugy tortent akkor csinalhatsz barmit meg ha igaz is amit mondasz akkor sem hiszi el es a sajat igazat hajtja.Nincsenek baratai sosem voltak mindig csak az anyukaja volt neki es ebbe bolondult meg szerintem.Mindenert szol de nem ugy hogy egyszer egysuer...hanem folyamatosan minden nap ugyanazt a szart hajtja.Egyszeruen leirhatatlanul buta ember...es ezt nem eltulzom...Megszabja hogy mennyit legyek a furdobe l,kopogas nelkul beront mindenhova szarja le hogy mit csinalsz azonnal pattanj ha kell neki valami akkor szepen beszel veled amugy elmond mindennek meg uvolt de megallas nelkul..Azt hiszi minden korulotte forog...Bele szol az eletembe de nagyon durvan es mindenbe ami velem kapcsolatos.Egy idegbeteg.Reggel arra kelek hogy uvolt

Delutan arra jovok haza hogy uvolt

Este arra fekszem hogy uvolt.Igazabol az egesz napunk az o uvoltesebol all.Valami baja mindig van.Most hogy nyugdijas tul sik a szabad ideje es nem tudja magat lekotni szerintem es jo dolgaba nem tudja mit csinaljon....En soha nem akarok ilyen idegroncs lenni de mar igy is annyi rossz tulajdonsagat belem verte hogy nem tudom mit kezdjek ezzel...

mit tegyek?!

18/l


2013. nov. 21. 15:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Amikor megszülettél, egész nap, és egész éjjel üvöltöttél.

Anyukád kibírta, szeretett.

Most öreg lett, beteg, ez van. Szeresd te is.

2013. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

".Mindenert szol de nem ugy hogy egyszer egysuer...hanem folyamatosan minden nap ugyanazt a szart hajtja"


És miket hajtogat folyamatosan? Tanulj? Segíts a háztartásban? Takaríts? Gyere haza időben? Kelj fel időben?

Vagy miket?

2013. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

de ot nem lehet szeretni...Aki igazan ismeri legalabbis...az biztos nem kedveli.

Annyi sok dolog van...amiket lemuvel...de ossze sem tudom foglalni oket hogy leirjam

leirhatatlan ember

Pl kepzeld el hogy szombaton mikor alhatnal 12 ig felkelt jajveszekelve es uvoltve hogy azonnal keljek ki az agybol es most azonnal keressem meg ag adokartyam mert elveszett es befog menni a rendorsegre mg hogy nem lehet engem mar elviselni stb...ezt hallgattam egy oraig

mikor...

az asztalon volt a szeme elott a kartya..

ezert felkelt.Anyu testvere mondta hogy az anyjuk vagyis a mamam is ugyanezt csinalta ha nem talalt valamit.Hajnalba kirangatta az agybol oket es hideg vizes zuhany ala rakta a fejuket hogy most azonnal keressek meg amit nem talal....szoval a mamam kavarja itt a szalakat de nagyon...

2013. nov. 21. 15:54
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
1-es!ez nagyon aranyos volt és igaz is:))Fél év alatt még sok víz lefolyik a Dunán.Mondjuk ha ilyen lányom lenne mint te,én is átmennék idegbetegbe.kicsit több tiszteletet neki és nagyanyádnak.Talán nem ok nélkül üvöltöznek veled.
2013. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Ezt neked ajánlom: http://www.youtube.com/watch?v=gksoyq_IDTo


Ja, és 18 évesen illene végre megtanulni írni.

2013. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen pont ezeket

es en szivesen segitenek neki ha nem elvarna es csettintesre kene csinalnom mert nem a csicskaja vagyok es ilyenkor ha nem teszem meg azonnal akkor en vagyok a legszemetebb gyerek...

Nem tudom ki milyen szivesen csinalna meg valamit ha csicskanak nezik..

2013. nov. 21. 15:56
 7/20 A kérdező kommentje:

telefonrol irok azert irok rosszul ;)

Nem tisztelem mert ha karacsonykor olyat mondanak neked h ez a gyerek nem valo erre a vilagra es te hetekig sirsz emiatt meg anyud azt mondja inkabb vetetett volna el...szoval nem tudom ti akkor mennyire tisztelnetek utana. Es mind ezt azert kapom mert aput utalta az egesz csalad...

2013. nov. 21. 15:58
 8/20 ZsófiDorina.:P válasza:
36%
Amikor megszülettél,anyukád szeretett. Üvöltöttél éjszakánként. Most megöregedett,de még mindig szeret. Kicsi korodban ő vigyázottt rád,szeretett óvt. Most rajtad áll az,hogy te kiáljál mellette. Pl: Az anyukám apukája most veserákban küszködik,és hazahozatta az anyukám a papámat,mert annyira szereti.Ha a te anyukáddal ez történne,akkor temit csinálnál? Szerintem mindneki ezt tenné. MOST RAJTADD ÁLL A SOR,HOGY ÓVJAD,ÉS VÉDJED ŐT!!
2013. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De ha o sem szeret en mert legyek erte oda?!

Neki semmi ilyen baja nincsen csak fejben maximum...Azon meg pszichologus segithet akinel mar jart is sot...

Elmegyogyba is volt mar regebben szoval ugyerzem itt nem velem van a baj :)

2013. nov. 21. 16:07
 10/20 II.Dartheon ***** válasza:
88%

hát eléggé fura válaszok is jöttek. .válaszolók, ha ezeket mondta a lánynak ,akkor marháa nem szerette a lányát (vagyis téged kérdező), szóval kár ezzel jönnötök hogy JAAJJ hogy SZERETETT téged és msot viszonozni kell. .egy nagy lófaxt! :D


Ha már ilyne bunkóságokat mond akkor meg vagy tűnj el onnan minél hamarabb rokonokhoz, vagy ha van pasid akkor oda.. hát elég magának való ember, igazán megérdemelne egy-két sallert az élettől :)

2013. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!