Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol ismertétek meg...

Hogyan és hol ismertétek meg a férjeteket/párotokat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 20:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
97%
Diákmunkán dolgoztam náluk. Egyáltalán nem volt szimpatikus, nem is egy ideál, nem jött be. Sőt, féltem is tőle. Na meg, a főnök fia volt, mindenki mondott róla mindent. Aztán ő meg tepert az első naptól kezdve. Nekem előtte még nem volt soha barátom, de őt nem is akartam. Fél évébe telt, hogy meghódított, de sikerült neki. Azóta jó pár év van mögöttünk és most várom a 2. babánkat.
2013. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
61%
Bordélyházban külföldön. Kliensem volt. 4 éve vagyunk együtt.
2013. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemen


Látásból ismertem, majd egy buliban közelebb kerültünk egymáshoz...

Azóta már házasok vagyunk..

2013. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
84%
22-es vagyok. 'a válasz 25%-ban hasznosnak tűnik' :D:D:D nem tudom miért kellett pontozni egyáltalán, erre a kérdésre semmilyen válasz sem 'hasznos'. Az meg hogy bordélyban ismerkedtünk meg az meg feketén-fehéren tény.
2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

Szakközép iskolában:) Elsősök voltunk, még év elején láttam egy hátizsákos srácot a mozgólépcsőn. Odamentem, "Szia, te is az xy-ba jársz?" - kiderült, hogy évfolyamtársak vagyunk, beszélgetni kezdtünk.

Mint "srác" nem tetszett, 4 évvel később kezdtünk járni.

2013. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
83%
Munkahelyemen. Zarorakor bejott egy baratjaval. En mar annyira hazaakartam menni de a fonok nem engedett..(hajnal 4ora volt) mar ment ki az ajton mikor meglatott hogy ott gubbasztok a sarokba..elkoszontem mire o visszafordult hogy olyan szep lany vagyok..inkabb marad meg..na en hogy gyorsan lerazzam megadtam neki egy kamuszamot igy hazament. Masnap csorog a telefonom hogy ke0zeljem el elvesztette a szamom de bement a munkahelyemre es elmondta a kollagenomnek mi tortent o meg megadta neki. :-D 2 honap utan csikart ki belolem egy randit. Vonzonak talaltam de sokkal idosebb igy nem akartam..de ennek mar 5 eve..van egy 2es fel eves fiunk es jovore lessz eskuvonk..
2013. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
88%
Egy underground black metál-koncerten találkoztunk a férjemmel :)
2013. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
95%
22. Én is így találkoztam az enyémmel. 8 éve együtt.
2013. nov. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%
Startrandi.hu-n, lassan 5 éve és házasok vagyunk másfél éve. Nem hittem, hogy a neten találom meg a Férjemet, de sikerült és ennél jobb választásom nem is lehetett volna! :)
2013. nov. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
94%

Internet - Corridor love (szerintem már nem létezik).

12 évvel ezelőtt cseteltünk egész éjjel, utána kétszer 2 órát beszéltünk telefonon, találkoztunk, és ennyi.........

2013. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!