Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha...

Titeket nem idegesít, ha esetleg férjeteket megkörnyékezi egy nő?

Figyelt kérdés
Mert engem egy kicsit kezd idegesíteni, hogy van egy nő a munkahelyen, aki néha nem tudom mit képzel magáról, de eléggé rákattant a férjemre. Ráadásul úgy, hogy én is ott dolgozok ... Folyton bámulja, folyton hajolgat előtte, leül szembe velünk, mindig körülötte sertepertélne, főleg ha én épp nem dolgozok. Akkor mondja a férjem, hogy ha megy kezet mosni, a csaj is megy, ha kávét csinál, akkor persze a csaj is. A férjemet abszolút nem érdekli, de engem nagyon idegesít már, mivel fennáll ez a helyzet úgy kb. 10 hónapja, és nem veszi észre magát a nő, hogy nem kell neki. Jah és persze nekem sosem köszön, csak a férjemnek persze, és már facebookon is próbálkozott. Gondoltam már arra, hogy beolvasok neki, de nem szeretném, hogy lássa, hogy idegesít, mert szerintem akkor csak jobban csinálná. De hogy hagyjam figyelmen kivül??
2013. ápr. 13. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Amikor látványosan kelleti magát, úgy hogy más is látja, tehetnél rá valami finom kis megjegyzést. Olyat, ami konkrétan nem bántó, vagy általánosságban szól, de mindenki érti a célzást, így kicsit megszégyenül mások előtt.
2013. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Megertem, engem biztos kikeszitene. Csak en sajnos nem riadok vissza egy kiados verestol sem, ha nem tudja hol a helye. Bar tudom, h ez nem megoldas. :)))

Amugy sztem ezt a ferjednek kellene lerendeznie. Megkernie a not, hogy hagyja beken. De sajna a legtobb pasinak imponal az ilyesmi.

De en azt gondolom, hogy akkor van gond, ha a pasi nem beszel... Szoval arra "kell" feltekenykedni, akit elhallgatnak...

2013. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nehogy már lealacsonyodjál a verésig! Legyen már Benned méltóság! Annyira szánalmas, amikor egy nő ver egy másikat! Pont tegnap voltam a Teszkóban, és bejárat előtt verték egymást a nők, tépték egymáshaját egyikük férje miatt. Még kiabáltak is, hogy megmondtam hogy szállj le a férjemről. A biztonsági őrök, meg az emberek csapkodták a térdüket, úgy röhögtek rajtuk. Én is.
2013. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a pároddal beszéld meg, hogy néha látványosan fejezzétek ki, hogy együtt vagytok, mondjuk kávézni menj te is stb. Ha folytatja a nő, akkor ő fog szánalmasnak tűnni.
2013. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nem verném meg, írtam is, hogy még szóvá tenni is kicsit szánalmasnak érezném. Csináltam már olyat, hogy mentem kávét csinálni én is, és jött volna a csaj is, de látta, hogy ott vagyok, így inkább visszafordult és leült enni... A férjem egyébként beszél róla, hogy már megint ott volt körülötte, épp most mondta, mert én nem dolgoztam tegnap. És mondta, hogy még direkt neki is akart menni a nő.. Meg mindig látom, hogy a férjemmel szemben leül, de aztán feláll, és hajolgat, közbe nézi hogy a férjem nézi e. :D ilyenkor nevetek, de mégis úgy felidegesít. De a férjem meg szinte rá sem néz, és már mások is kérdezték tőle, hogy ez a nő miért bámulja őt folyton. De ő mondta, hogy nem érdekli, és nekem is mondta, hogy nincs okom féltékenynek lenni, mert hidegen hagyja, és amúgyis ugy néz ki mint egy pasi.
2013. ápr. 13. 12:29
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az lenne a tuti, ha aférjeddel meg tudnád beszélni, hogy ő tegyen valami megalázó megjegyzést a nőre.


Pl. ha hajlong előtte nyugodtan jegyezze meg, hogy "Ilonka, egy számmal nagyobb szoknya kellett volna, kittászik a bugyogód" vagy valami hasonló....rögtön elszégyellné magát.

2013. ápr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nálam a verés akkor jönne elő, ha nem értene a szép szóból. Elôször éreztetném vele, hogy a kiszemelt pasi nős, ha ez nem használ, akkor finoman megemlíteném neki, ha erre se reagál, akkor durvábban, ezután következne a verés, de azt nem szívesen, mert én nem mindíg tudok megállni egy pofonnál. De szerintem, ha érezteted vele, hogy nincs értelme játszania az agyát, ledörzsölődik. Bár, a legjobb az lenne, ha a férjed intézkedne ezügyben!
2013. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez esetbe megtépném. De ez én vagyok, te ne tedd!:)
2013. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Ugyan, nem masok elott raknam meg, csak okosban, hogy tudja hol a helye a taplalkozasi lancban... :)

Sok embernel mashogy nem lehet sajnos.

De latom mas is hasonloan heves vermersekletu. :)

2013. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

itt a férjnek kéne látványosan elutasítani a nőt. az lenne a legnagyobb megalázás a számára, ha valahogyan a tudtára hozná, h hidegen hagyja ez a közeledés. legalábbis én ezt várnám el a páromtól, ha ilyen helyzetbe kerülnénk.


amúgy sztem is elég mulatságos egy ilyen nő. :)

2013. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!