Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol ismertétek meg...

Hogyan és hol ismertétek meg a férjeteket/párotokat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 20:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%

Egy barátnőm által. Elmentem vele az ő baráti társaságába és ott ismertem meg a páromat. A harmadik ilyen találkozás alkalmával hívott el randira.


27/n

2013. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
84%
Általánosban én két évvel fiatalabb voltam, ő átjött a mi iskolánkba aztán a szokásos plátói szerelem a részemről, mentek a számítgatások a matek füzet hátoldalára, meg az XY-né aláírások, meg ha elment mellettem elájultam kb. :D Aztán leballagott, ő volt az egyetlen akiről semmit nem tudtunk hova került, aztán már gimis negyedikes voltam mikor megtaláltam neten, ráírtam hogy honnan ismerem és ezzel a részemről ennyi lett volna, de elkezdett velem beszélgetni. Régebben azt gondoltam csendes fiú aki mégis népszerű a barátai oda vannak érte valamiért, amit csak ők tudnak, de igazából elég beszédes volt :P sokat beszéltünk, és ment minden magától, távolt voltunk egymástól ő Pesten néha Londonban, én meg vidéken, de ő is visszaköltözött vidékre, és másfél évvel később össze is költöztünk. :) egy kislánykor álom vált valóra kb :D ha akkor mondják nekem hogy egyszer még járni fogok azzal a fiúval, vagy hogy egyáltalán beszélget velem... ahh :D most meg már tök komoly az egész és nagyon szeretjük egymást :)
2013. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
69%
egy munkahelyen dolgoztunk, én pénztáros voltam, ő biztonsági őr.
2013. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Focimeccsen, tulajdon képen akkor még Őt nem is ismertem mert egy másik fiú miatt mentem a meccsre mert akkor olyan ismerkedős fázisban voltunk. Meccs után az öltöző előtt várakoztam, amikor kijött az öltözőből kérdezgette, hogy ki várok elmagyaráztam neki, beszélgettünk és ez így ment minden hétvégén a meccsek után míg végül már olyan szintre jutott a kapcsolatunk, hogy a meccsen már nem is azt figyeltem aki miatt én elkezdtem meccsre járni, hanem akit ott megismertem. Azóta 6 éve együtt vagyunk és nagyon boldog vagyok vele :)

21/L

2013. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

az Astorián a Burger kingben :) najó, ott találkoztunk először, de közös ismerős mutatott be minket egymásnak.

szokásos egyetemi baccunk-be-csak-úgy kocsmázásnak indult, aztán csók lett a vége. jövő januárban ünnepeljük a 6. évfordulónkat ;)

2013. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!